Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki vagyok akadva, tanacsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagyok akadva, tanacsot kerek? HELP

Figyelt kérdés

Nagyon kétségbe vagyok esve...el mesálem, röviden és tömören,hogy milyért is:


Másfél éve vagyok együtt a párommal, az elso 8-9 hónap tökéletes volt. Ez után sok problémám volt itthon és nem voltam valami jó passzba, nagyon ideges idöszakom volt. És sokat vitatkoztam vele az én hibámbol és rengeteget sirt értem...ez ment olyan 4 honapig aztán elege lett a sok sirásból és szakitott....5 hétig voltunk külön. Azán kibékültunk mert nem tud nélkülem lenni, és szeret. Azota en is maskepp viselkedek vele mert ra jottem, hogy nekem ö a mindenem. De már egy hete látom rajta, hogy olyan kedvetlen nincs kedve semmihez és hozzám se. És pont ma szedtem ki belöle, hogy mi a gond..erre azt mondta, hogy se velem, se nélkülem....mármint nagyon hiányzom neki, mikor nem vagyok vele, de mikor ott vagyok neki, akkor nincs már hozzám kedve...de szakitani nem akar mert szeret, nem birja nélkülem de valamit tennem kell mert én bele örülok, ha még egyer el veszitem. Mert én most vagyok belé a leg szerelmesebb csak sajnos a sok fajdalom miatt o mar nem szerelmes...de nagyon szeret...segitsetek mivel hozhatom hejre ezt a kapcsolatot????


2011. febr. 6. 01:42
 1/9 A kérdező kommentje:
F/19 ezt el felejtettem ide irni
2011. febr. 6. 01:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmivel. Te sem változtál sokat, meg ő sem ennyi idő alatt. Egyszer nem működött, ráadásul a kezdeti lángolás is kezd kialudni. Másodjára sem fog működni. Ennyi. :(
2011. febr. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ugyanilyen korú vagyok.. és ugyanebben a cipőben járok én is :)


nem lehet helyrehozni.. szerintem hagyd elmenni.. legyetek barátok..

2011. febr. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát sokat változtam, már bocs... de itt nem tudom már mit lehet tenni 2 honapja vagyunk egyutt ujbol ez kb egy hete jelentkezett nálla....
2011. febr. 6. 01:50
 5/9 BenQs ***** válasza:

Én is 19 vok.

lenne egy kérdésem... neked teljessen elment az eszed?

19 éves vagy nem 50... amondó vagyok h hülyeség ilyen fiatalon elkötelezni magad.Tönkre fogod magad igy vágni idegileg még mielött tényleg elkezdtél volna élni.... 25 éves korig nem a párkapcsolatot épitsük hanem a karriert...

2011. febr. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Magamat látom ebben a kérdésben.

Szomorú, szánalmas, vége van :(

2011. febr. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

BenQs!

Figyelj fiam!

Te meg még nem hallottál arról a szóról,hogy szerelem?

Látni,hogy még nem élted ezt át...ezért írsz így.

Mindenkinek a saját döntése,hogy mikor "kötelezi" le magát. Ezért nem kell az embernek úgy nekiesni,hogy "elment az eszed?"

Én 18 vagyok és én is egy másfél éves kapcsolatban vagyok,és eszem ágában sincs szakítani vele mert még nem "éltem ki magam" (vele is ki tudom) , mert nekem is ő a mindenem,és mert úgy érzem,hogy nekem ő a másik felem (lehet,h ez most csöpögős,de aki tényleg szerelmes,így érez),és ezért együtt is tervezünk már mindent. Nem érdekel,hogy csak 18 vagyok. Szerintem inkább az a példaértékű aki így (mint én, vagy mint a kérdező )gondolkodik,és képes ki tartani egy mellett, nem az aki játszik más érzéseivel és hetente váltogatja a csajait,pasijait.

Ennyit erről. Ha nem vagy egy véleményen,nem kell bele pofázni,és lemondani mást,csak azért mert felnőttesen gondolkodik,mert van akit szeret és nem olyan gyerek mint te!


És,hogy a kérdezőnek is válaszoljak:

Ha mindketten meg akarjátok menteni ezt a kapcsolatot,akkor csak rajtatok múlik,még semmi sincs veszve,hidd el.

Próbáld ezentúl nem rajta kitölteni a dühödet,ha mégis szeretgesd meg és kérj tőle bocsánatot.

Wzenkívúl valami közös program kellene szerintem,valami ami élmény lenne számotokra,valami ami feldobná a kapcsolatotokat,ami boldoggá tenne mindkettőtöket,és jól tudnátok érezni magatokat. Szerintem egy jó kis program segítene.

Remélem azért valamit segítettem. :) És szurkolok,hogy minden rendbe jöjjön. :)

2011. febr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már szakítás volt akkor lesz újabb is...főleg se veled, se nélküled. Előbb utóbb vége lesz akár ki is érez szerelmet, ha az egyik elfele húz. Nem elkötelezetség a gond, hanem már nem tudtok egymást szeretni ahogy kell:S Ne erőltesd, ha nem megy.
2011. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Cincinke:

Én egy 18 éves lány vagyok, én 3 éve vagyok a barátommal. Nekem is volt oan időszak mikor velem is ez a se vele se nélküle helyzet volt, elmondtam neki és megbeszéltük h mit tegyünk hogy viselkedjünk egymással h minden rendben legyen. És sikerült.:) Csak nálunk az is baj volt, hogy nem naon jártunk szórakozni külön meg nem akart elengedni, és én előtte sokat buliztam, de ezt is megbeszéltük, most már elmehetek bulizni és ezzel oan bizalmat adott nekem hogy nem akarom elvesziteni. Beszéljétek meg ti is, mert ez nem jelenti a kapcs. végét, és ha nem tud elhagyni akkor még szerelemből szeret.

2011. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!