Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megadnátok neki? Vagy szakítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megadnátok neki? Vagy szakítanátok?

Figyelt kérdés
A barátom 2 hét szünetet akar,mondván hogy 6éve nem volt szabad. mi 7 hónapja vagyunk együtt.Pesten dolgozik,néha 7végén hazatud jönni,most viszont 2 hetet itthon lenne,és a barátaival mászkálna(amit eddig mellettem is megtehetett),akkor inkább nem a kapcsolatunk helyrehozásával kéne lennie?nem pedig hogy 2 hét szünet és addig meglátja mi legyen.nem? mert sokat vitatkozunk,ezért elege van már.
2011. febr. 6. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a szünet a jó megoldás. Inkább meg kéne beszélni, hogy ki mit vár a kapcsolatotoktól, ki miért nem érzi jól benne magát, és közösen javítani rajta. Két hét sok mindenre elég...
2011. febr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szünet egyenlő szakitás.

egy szakitás, amit követ másik 100

egyszer bicikliztél bicikliztél mégegyszer

egyszer elszivtál egy cigit elszivtál mégegyet

feljött a nap tegnap feljött mais

ha egy fiu szünetet kér az egyenlő szakitás, csak sajnál és azért nem dob ki-

majd később amikor bejáratott dolog lesza szünet, kapsz egy életreszólo szünetet tőle

ebben a 2hétben akár szexelhet is más csajjal azért kéri h ne legyen lelki furdalása!

24F

2011. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A legjobba mit teszel hogy te hagyod el őt, igy ő lesz aki kapar.

ha elhagyod nem kapar, sosem volt a tiéd.

ha x fut y után, y nem tud futni x után!

hacsak helyet nem cserélnek.

helycserének minősül ha te dobod ki.

futhat ő. ha szeret.

énis igy tanultam meg a csajomtol, azota meg is becsülöm őt. a szükséges rossz.


24F

2011. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elmondtuk egymásnak mi a bajunk egymással,de ha az egyik kicsit hibázik,akkor már megint a szakításnál tartunk...2 napot se bírunk ki így...akkor szakítsak én vele?
2011. febr. 6. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:
véleményem szerint is szakíts vele..
2011. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

csak akkor érzi a hiányod, ha le§zarod őt.

csak akkor érzi át és változik meg.

ez a dominancia és szubmisszio.

jelenleg ő a domináns, amit meg kell törni.

én ugy tanultam meg azt hogy kell bánni egy nővel hogy kirakott a csajom 3 év után 3 hétre.

se msn se telefon semmi,

ha hivtam kinyomta smsre nemjött válasz ha kerestem nem volt otthon-szöveg...

tudom hogy működik ez a dolog ha kiteszed a nagy száját!

""2 hetet itthon lenne,és a barátaival mászkálna(amit eddig mellettem is megtehetett)""

járkáljon csak azokkal feküdjön le más csajjal és rájön hogy oylat bántott meg és hagyott veszni aki SZERETTE

ÉS AMIKOR EGY EMBER ILYET TESZ HOGY AZT BÁNTJA AKIT SZERET AKKOR UTÁNA JÖN NA MI JÖN? A LELKIFURDALÁS ÉS A TEPERÉS. ha szeret nem fekszik le mással, és visszamegy hozzád, ha nem akkor amugy is elment volna.

Legyen meg benned a női tartás és a becsület! ne hagyd hogy úgy legyen ahogy ő mondja, mert akkor elfajul és annyi, ne légy neki egy beépitett butor aki otthon várja bárhol is jár!

ne légy neki a barátok után a 2 hét után másodmegoldás, és másodhegedűs mint pl guminő vagy vibrátor!.

inkább 1 legyen vagy 1 sem!

Én szeretem a barátnőmet ezért sosem mennék nélküle haverozni 2 hétig 6 éve nem votl szabad ergo kever téged az exével....itt másik csaj lehet a dologban de ne félj, az ő kapcsijuk sem lenne fenékig arany, a lényeg, ott kell hagynod, amig még te hagyod ott őt, és nem ő téged, és nem te fogsz teperni, aminek aztán már értelme nincsen...

24F

2011. febr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a segítségeteket,többször elolvasom,és ez erőt ad.Tényleg hálás vagyok.

Ma megyek hozzá beszélni délután,de akkor valószínű a cuccaimat is elhozom.Egyébként nem hinném hogy utána teperni fog,mert engem fog hibáztatni.És mondtam neki,ha elhozom a cuccaimat,akkor végleg vége :S

2011. febr. 6. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!