Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Mi nem tetszik nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mi nem tetszik nektek a mostani lányokban (külső, belső)? Milyen lenne az ideális nő (belső tulajdonságok)?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 21:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Ideális átmenet a külső-belső tulajdonság között, ha mind a két veséjét a nyakáról lecsüngve hordaná.
2010. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Talán a legjellemzőbb, legalábbis az én környezetemben a flegmaság, bunkóság, támadó hozzáállás. Ez sokmindennek lehet a következménye, de én szeretem ha egy lány közvetlen és kedves.
2010. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%

Külső: MAXXIS SWAMP THING

Belső: IRC

2010. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
89%
Hogy mi nem tetszik? Nos lássuk csak: Tapasztalat alapján 60%ribanc, a többi 40% vagy elássa magát és nem is foglalkozik a külsejével->bányarém lesz, és csak reménykedik, de nem tesz semmit, VAGY normális csaj, csak vagy önbizalom hiányos, vagy döntésképtelen, és nem tudja értékelni, ha valaki figyelmes vele. De a legnagyobb probléma: nem értékelik, ha valaki próbál közeledni, mindig az kell nekik, aki le se sz@rja őket... ezek a legnagyobb problémák.
2010. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

hümm. :)

szeretem az ilyen kérdéseket :D

amit útálok a mai leányzókban:

-az embernek esélye nincs közeledni

-lazán, minden emberi érzést mellőzve kihasználják a fiúkat

-nem bírnak hűségesek maradni/elkötelezni magukat

-nekik a szerelem manapság már nem azt jelenti h megpróbálnak minél több időd a párukkal tölteni, hanem csak azt h "ok szerelmesvagyok. ennyi, hagyjál lógva, te meg mennyé haverjaiddal kocsmázni"

ideális leány:

-okos

-szép.. vagy ha nem, akkor is legyen ami megfog benne

-jóhangulatú

-rendes/segítőkész, nem röhögi ki a másikat, hanem segít neki

-hűséges (és ez azt is jelenti h egyszerre csak egy pasival kezd ki)

-nem az a tipikus partiarc

-szeressen olvasni, és műveltebb legyen...amennyire lehet.

amúgy nemtoom. szeressen, és énis szeressem őőt.. ennyi bővenelég ha hűséges. a többi úgyis változhat

2010. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
sokminden
2010. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Beképzelt, divatmániás, magukat kellető ribanc a jelentős részük. Nem mind, félreértés ne essék. Nem írom le az összes lányt, és nem is általánosítok, csak sajnos nagyon gyakran ez a helyzet. A klónozott jellegű pláza-társadalom, és a szintén klónozott jellegű, de magát pont h pláza-ellenesnek valló, és feltűnést várók is 1mást hülyítik meg majmolják. Innen jön az h ha 1-1 rákap vmire amitől kicsit is egyedi lehet, a többi mind rákap, mert ettől lesz egyedi, amivel persze azt érik el h újabb tömegdivatot követnek. És persze mind azt hiszi h ő egyéniség, meg h mindenki őt utánozza és van oka elszállni magától. Nem 1 ocsmány csaj kezdett már ki velem, mert komolyan elhitte magáról h ő jó csaj lesz attól mert úgy öltözködik mint mások, akiknek esetleg jól is áll. Sokkal többre tartok 1 "szürke kis egeret", vagy vki olyat aki esetleg tényleg képes kitűnni a tömegből, mint ezeket a divatot majmoló csajokat. Csak merjenek önmaguk lenni, az ámr sokat segítene a helyzeten.


"életművész"

2010. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A külsőről nem írtsenki,de szerintem egyre több az elhízott lány. De nem ez a legfőbb probléma, hanem az, hogy nem lehet közeledni hozzájuk, esélyt sem adnak semmire.
2010. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

21:43 nagggyon kib*sztad!!!

Jobban le se lehetne írni!

:)

2010. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát fiúk.

Olyan vagyok, amit 21:29 le írt...mármint a pozitív példa =D (még jó, hogy anonimba lehet szerénytelen az ember)

Csak hogy, nektek nem ez kell, mert már a "nem tipikus partiarc"-nál megbukik a dolog, hogy kellesz-e a pasiknak vagy sem, főleg annál a résznél, amit mindenki írt, hogy ne legyen ribanc :) Azt is cs*szhetem, ha szép vagyok, és igényes, ha nem rakom ki mindenemet :)

Nem panaszkodom, akadnak pasik, és így hálistennek a normálisabbja, nem úgy mint a legtöbben ma... de sokkal népszerűbbek a férfiak körében az itt jelentősen lehordott típusúak, nemértemén hogyvanez:)

2010. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!