Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy akikbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akikbe beleszeretek azok nem akarnak barátnőt?

Figyelt kérdés

2 évig szerelmes voltam egy srácba, el is mondtam neki, de ő nem akart barátnőt, voltak alkalmi kapcsolatai,(még mindig azok vannak) és neki ez így volt jó, akkor akart velem járni egy srác, de elküldtem, mert szerelmes voltam. Nemrég elmondtam egy srácnak, hogy tetszik, de ő is elküldött, azt mondta neki más tetszik, akivel összejárnak, alakul a kapcsolatuk, de ez nem igaz, már 3 hónapja nincs barátnője. Ő sem akar barátnőt meg családot sem, meg semmit, pedig ő már idősebb. A külsőmmel semmi gond nincs, sokan dícsérnek, bókolnak nekem stb., igaz közeledni senki sem akar felém, néha úgy érzem én nyomulok, ezért nem merek lépni, főleg ezek után, hogy ketten is elküldtek.

20 éves vagyok és még sosem volt barátom, lehet válogatós vagyok, de nem értem, hogy lehetek ilyen peches, hogy két pasi is elküld, pedig az első abszolút nem volt helyes, és most sem az, sőt mondhatni ronda lett.

Volt, van valaki hasonló helyzetben?


2011. febr. 6. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Megfordítanám a kérdésedet. Olyanokba szeretsz bele, akik nem akarnak barátnőt. Előbb alakuljon a kapcsolat, addig kár plátói szerelmekkel fájlalnod a szívedet.
2011. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nemrég pont a helyzet másik oldalán..


Szóval kaptam egy rózsát melóhelyen, és nem igazán tudtam hogy kitől. Ezt megelőzőleg volt egy nagyon szép lány, akit úgy vettem észre, mintha tetszenék neki, de hinni nem igazán tudtam elhinni ezt róla(közeledni sem mertem volna hozzá alapból - nekem nagyon cicababás volt - mindamellett h. dögös is), mondani nem mondta, és utána sem beszéltünk, két hétig meg is voltam zakkanva hogy ki volt az, mi volt az.. túlspiláztam a dolgot és a végén már mindenkiről gondoltam mindent.. minden bajom volt.

Érzelmi katasztrófa.. :)


Utólag végiggondolva az egyéb jeleit, csak azt gondolom, hogy Ő próbált közeledni, csak sajnos nem vagyok gondolatolvasó, és érzelmi téren sem sikerült higgadtan fogadnom a dolgot.. azóta nem találkoztam vele.

Van ilyen, nagyon car ügy volt.

És fájó miket gondolhatott szegényke..

2011. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is küldtem el már pár lányt,ezzel a szöveggel.

annyit csalódtam már nőkben,h csak arra használom őket.pedig nem akartam,h ez így legyen.az élet tett ilyenné.semmi gond nincs velem,jóképű vagyok,magas,izmos,van pénzem is,sok jelentkező akad,de mindíg azt szoktam mondani a lányoknak akiknek kosarat adok,köszönd a nőnemű honfitársaidnak.

2011. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia en 22 fiu vagyok es ugyan ez nagyjabol a problemam csak fordiva vagy mar foglataka a lanyok vagy nem akarnak kapcsolatot stb stb :). ha gondolod irj privit ;)
2011. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!