Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövérebb barátnőt szégyellni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövérebb barátnőt szégyellni kell?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Szeretni kell..
2011. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
miért kellene? ez mit takar?
2011. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 wíí Kii válasza:
76%
hat eggyeseket kelll
2011. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 wíí Kii válasza:
47%
pl.: hogy ha meg idosebb
2011. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmön vagy egy kis plusz. Nálam "kövérebb", de mivel én sportos vagyok, ritkán látok magamnál vékonyabb lányt. És még idősebb is. Mégis büszke vagyok rá.
2011. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mit takar a " van egy kis plussz "?
2011. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A buta tinik körében talán divat ez. Okos embereknél viszont nem.

Válassz normális társaságot, amit nem a jövő utcaseprői alkotnak és akkor nyugodtan bemutathatod a barátnődet.

2011. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A " van egy kis plussz " azt jelenti, hogy kb. azonos magasság mellett ugyanannyit mutat mindkettőnk alatt a mérleg. De én férfiként így az átlagnál vékonyabb vagyok, ő pedig nőként nem.
2011. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hat ok, de a lanyoknak eleve szélesebb a csipőjük, meg nagyobb a fenekük, mint a pasiknak, szoooval.. :)))
2011. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 .:Laci:. ***** válasza:
100%
nekem barátnőm nem egy modell alkat, vagyis olyan 20-25 kg-al többet nyom mint amennyit szeretne és a célja nem a 40 kg...nem akar csontsovány lenni, csak vékonyabb. akár hogy is nézett ki mikor elsőnek találkoztunk nem szégyelltem elmenni vele az árkádba, westendbe vagy a corvinba, egy kicsit furcsa volt nekem is mert elsőre a külsőjét néztem mikor találkoztunk, persze előtte már hónapokat beszélgettünk neten, de nem sok fényképet láttam róla, amit láttam is azon nem nézett ki úgy mint a valóságban a photoshopot meg nem használja mielőtt még valaki ezt feltételezné, egyszerűen csak régebbi képeket láttam róla. most is hasonlóan néz ki mint mikor elsőnek találkoztunk de, hogy őszinte legyek nem akadnék ki ha felszedne még pár kilót, akkor se ha fogyna, nekem nem az számít, hogy hogy néz ki sokkal fontosabb az, hogy belül milyen ott pedig olyan amilyet én mindig is akartam, vannak hibái persze dehát kinek nincs? nem szégyellem bemutatni barátoknak, rokonoknak ismerősöknek vagy munkatársaknak mert nem érdekel a véleményük. ami igazán számít az az, hogy szeretem és ő is viszont szeret és együtt akarjuk leélni az életünket. akár milyen irányba is változzon külsőleg én mindig is szeretni fogom és sose mondanám rá a kövér, molett, duci meg ilyen jelzőket mert nem érdekel milyen csak az a tűz amit azóta érzek, hogy jobban megismertem :)
2011. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!