Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarják megváltoztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják megváltoztatni a férfiaka barátnőjüket/párjukat?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy én eddig azt hittem, hogy a párom úgy szeret ahogy vagyok. Azt tudni kell rólam, hogy nem vagyok kövér, de a pocimon és a fenkemen max 1-2 kg fölös van és egy kicsit narancsbőrős is a lában emiatt. Mivel szeretem a párom, ezért ezt problémát próbálom orvosolni. De had csináljam úgy ahogy én szeretném, nem pedig úgy ahogy ő. Állandóan szekál, hogy miért nem eszem meg azokata vitaminokat, amiket ő zabál és miért nem sportolok többet. Nap mint nap elmondja mennyire zavarja őt a nők kövérsége és hogy ő ilyen nővel nem akar együtt lenni. De ami a legrosszabb, hogy olyanná akar formálni, mint azok a feszescombú, laposhasú modellek. Én nem akarok olyan lenni. Mit tehetnék, hogy olyannak fogadjon el, amilyen vagyok. Szörnyen csalodtam benne és már azt fontolgatom, hogy szakitok vele emiatt.
2011. febr. 7. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem fogad el olyannak amilyen vagy, akkor neked is jobb, ha szakítotok. A másik meg hogy te sem tudod úgy elfogadni, ahogy van, gondolok itt arra, hogy nem tudod elfogadni, hogy folyton beszól, mert azt szeretnéd, ha olyan lenne, amilyennek te szeretnéd, aki mindent eltűr, sosem kritizál.

Senki nem tökéletes, de ha valakit szeretünk, akkor az nekünk tökéletes. De ha persze így közli veled ezeket a tényeket, akkor tényleg jobb, ha odébbálltok.

2011. febr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

tudja, hogy le szeretnél adni? szoktál sopánkodni, hogy nem tetszik az alakod, vagy "jajj de kövér vagyok"? mert ha igen, akkor joggal piszkál. ha nem, ha csak az ő kedvére akarsz tenni - és ő ezt tudja! -, akkor nagyon nem fer amit csinál.

ha feszes combú, lapos hasú modellel szeretne járni, akkor azzal járjon. sajnos sokan azt gondolják, hogy a másikat meg tudják változtatni... ez se semelyik irányban nem igaz! aki változni akar, az fog is, de aki nem, azt "erővel" nem lehet... el kell fogadni, hogy a választottunk egy 'egységcsomag', apró részei vannak, amik személyre szabhatóak, de cserélni belőle nem lehet. amikor eldöntöttük, hogy ő kell, akkor az egész csomagot vállaltuk, pont.

jobb, ha ezt tisztázod vele is.

(hasonló cipőben járok én is amúgy, engem nem piszkál a pasim miatta és nem is ő kért, hogy fogyjak, de azt is megtanultam, hogy felesleges beavatni a fogyási praktikákba, mert akkor csak azt érem el, hogy - merő jó szándékból - de mindenbe beleszól, mert hiszi, hogy jobban tudja :D tudom, hogy jót akar, de idegesítő, úgyhogy letisztáztuk hamar, hogy ez csak az én dolgom, akkor ossza a tanácsokat, ha kérem :) azóta béke van)

2011. febr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tomika90 ***** válasza:
egyszerű ez mint az egyszer egy...mivel ő sportol és hírét hallotta hogy akarsz fogyni mert a szövegből ez jön le: De had csináljam úgy ahogy én szeretném," ezért ösztönösen akar segíteni neked...mivel sportol tudja hogy lehet igazán leadni kilókat egészséges kerfeteken belül...bár amit mondogat az tényleg parasztság...
2011. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szereted őt tedd meg érte,nem értelek titeket nőket komolyan,egy kapcsolatért tenni is kell,de tisztelet a kivételnek nem tesztek sok mindent,mi pasik többet teszünk értetek.

Inkább adj hálát az égnek,hogy sportol a pasid és fullos,nem pedig a spanglit szívja és hülye mint a segg,aki korai magömléssel küzd.

Tudod akkor fogod értékelni ha ne adj isten majd lecserél egy fullos fitnesz lédire,akkor sajnos sír a lányok szája,de akkor már késő.

Ezen gondolkodj el,a szeretsz fogadj el így is,ez amit egy nőtől ha meghallok akkor mutatok egy ajtót,amit kívülről be lehet zárni.


Engem is zavar,ha egy nőn van felesleg,konkrétan egyszer elmondom,hogy sportoljon többet ha nem akkor holnaptól nem kell idejönni hozzám.


23F

2011. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Természetesen én is bármit megteszek,oda vissza megy,ez az igazi kapcsolat.



23F

2011. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"...Szerintem ha szereted őt tedd meg érte,nem értelek titeket nőket komolyan,egy kapcsolatért tenni is kell,de tisztelet a kivételnek nem tesztek sok mindent,mi pasik többet teszünk értetek. ...."


nincs igazad

ez a nő tesz érte valamit, csak lehet nem sikerül neki,

és ha nem tetszik neki, akkor mér akarja megváltoztatni, akkor minek jött vele össze?

És szerinted szerelemben vagy párkapcsolatban tényleg a lapos has számít?

Csak az lehet szép meg fullos a te szavaddal élve aki sovány vagy modell alkat?

Ha a pasi lenne dagi és nem tudna fogyni, és a csaj cseszegetné, pedig akkoris dagi volt mikor összejöttek, akkor a pasinak, vagy neked nem esne rosszúl? te is fontolgatnád hogy szakítasz vele, te is bunkónak tartanád,

és ilyen könnyen a sértett fél nem szakít, mert ő szereti a pasit, aki bántja, csak így már nehéz elviselni.

A pasinak az a dolga, ha már összejött a nővel és őt választotta, hogy szeresse, és elfogadja, segíthet neki de ne kritizálja, adja vissza az önbizalmát.

2011. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán látszik rajtam et a 1-2 kg, és inkább alakformálásra lenne szükségem, mint fogyókúrára. Annyi gondom, hogy rosszul oszlik el ez a mennyiség rajtam és ezt teszi szóvá állandóan.
2011. febr. 8. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!