Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg szeret vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg szeret vagy csak egy baba vagyok neki, amivel akkor "játszik" amikor kedve szottyan?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, távkapcsolat, egyetemista, s csak néha beszél velem (minden másnap, ill. harmadnap), persze megértem, hogy nincs sok ideje, de akkor is, én órák hosszat várok rá, hogy beszélhessünk, de Ő nem jön. Már mondtam neki egyszer, hogy legyen szíves ezt ne csinálja, akkor összekapta magát, minden nap beszéltünk, s olyan jó volt... s azt hittem minden rendben lesz , de megint kezdi s nem tudok vele mit tenni. Én borzasztóan szeretem Őt, s állítólag Ő is engem, de ezzel vhogy mást mutat. (sex miatt nem "használna ki") Szerintetek?

köszi


2011. febr. 7. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én pasim is ezt csinálta. A poén az volt benne, hogy egy városban laktunk. Szerintem ha ez így nem kielégítő számodra, lépj ki ebből a kapcsolatból. Nem lesz jobb. Mások az igények, ez mindig problémát fog jelenteni.
2011. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!