Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami jó idézet alakuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó idézet alakuló kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Pár napja vagyunk együtt, nem szeretnék nagyon nyálasat, hanem olyat amiből az derül ki, hogy napról napra jobban "szeretem" :) köszönöm
2011. febr. 7. 23:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

én nem tudok mondani kedveset

de alád pörkölök rendeset

s mond láv láááv láv :D


19F

2011. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Moszuke ***** válasza:

szia,

napról napra jobban szeretlek.

hogy tetszik?

:D


amúgy én is mondtam hasonlót a barátnőmnek, de nem vittem túl sok romantikát bele:DD

csak most, hogy már teljesen elvakított a szerelem, most törnek elő belőlem az extra nyálas dolgok:)


ezelőtt szimplán hozzávágtam:

szia, mivel még alig ismerjük egymást így nyilvánvaló, hogy nem szerethetlek hiszen azt se tudom ki vagy, mi vagy... de azt hiszem napról napra ahogy egyre jobban megismerlek, kezdek beléd esni.


nyers voltam és 0 romantika:D de hát ez van ha az ember még nem szerelmes:DD

2011. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

:||| :DDDDDDDDD

hát vmi kedvesebbre gondoltam..:d:d:d

2011. febr. 7. 23:51
 4/18 anonim ***** válasza:
Idézgetés helyett szedd össze magad és amik telik romantikus, őszinte, odaadó és férfi oldalad összes sejtjéből, azt írd meg neki!
2011. febr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nah fiúk...-.- :DDDDDDD
2011. febr. 7. 23:52
 6/18 A kérdező kommentje:
lány vagyok egyébként..:) egy hét után még nem szeretném összeszedni ezeket csak valami kedveset hogy még is gondolok rá.. :) azért még nincs szó nagy kötődésről..:)
2011. febr. 7. 23:54
 7/18 anonim ***** válasza:

én kedveset csak a lila ködös csávónak XD tudok :D

alvin számból :


"egy szótár egy élet is kevés

hogy leírjam szívemnek mit érsz"


19F

2011. febr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

hát nem tudom :D szakításhoz már van 1:

Kérem a Sorsot, sorsod kérje meg,

Csillag-sorsomba ne véljen fonódni


ady endre


19F

2011. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

nem tudom miért kell erre idézet amúgy :D gondolj bele ki írna verset vagy zene szöveget arról akit alig ismer :D


19F

2011. febr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
ismerem... barátok vtunk eddig..:DD nem azt mondtam h olyan idézeteket kérek amiben az van h ő életem értelme... -.-
2011. febr. 7. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!