Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek, hogy szerelmesek lettetek a legjobb barátotokban?

Figyelt kérdés
Itt most régi barátságra gondolok jó pár évesre. Tipikus történet egy suli menő csajával és a kis elesett szerencsétlen fiúval. Csak "sajnos" az életben megtörtént. Akik, a véletlen folytán egyszer csak elválaszthatatlan legjobb barátok lettek. Majd egy évtizeddel később megváltoznak az érzelmeik. Mi lett a vége? Bevallanátok egymásnak? Tegyük fel, hogy az egyik régóta párkapcsolatban él.
2011. febr. 8. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
igen.Ő a menő pasi én a szend kislány -ez 3 évig tartott.Jött a szerelem és 2,5 éve boldogok vagyunk :$
2011. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem szerencsés az, ha a barátságot szerelemre cserélik (tisztelet a kivételnek), de ugye az érzelmeknek nem lehet parancsolni. Velem is megtörtént. 22/F
2011. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen!:) Nagyon jó barátok lettünk, mindketten szerelmesek voltunk/vagyunk de Ő fél feladni a "barátságunkat" ami szerintem már régen nem az..Hogy mi lesz a vége fogalmam sincs, de most barátok vagyunk:)


L/19

2011. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy mi sem fogjuk soha a másiknak bevallani. Elég szomorú egy helyzet. Félsz, hogy elveszíted, bár így is úgy is elfogod egyszer :(
2011. febr. 8. 22:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy nem fogom elveszíteni:)
2011. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ilyen midenkivel megesik.de én nem járnék vele mert akkor elromlik a barátságotok..
2011. febr. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az én környezetemben rengeteg fiú van akik barátként közelítenek a lányok felé közben pedig csorog a nyáluk....abban bíznak hogy egyszercsak jön egy kataris és hip hop karjukban kötnek ki a lányok.A lányok persze nem hülyék tudják hogy a baráti programok beszélgetések mögött szaftos háttérszándék lapul de nem csinálnak semmit mert úgyis letagadnák és ők lennének mindenki szemében a beképzelt libák
2011. febr. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért zárná ki egyik a másikat. Miért kéne egyiket lecserélni a másikra? Szerintem az az igazi szerelem, mikor a szerelmed mellette a barátod is és nem csak "csaj" vagy "pasi".
2011. febr. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jah az a legszebb, ha a barátod egyben a szerelmed is, az valami fura, de 3. érzelmet vált ki benned, amiket nem tudsz sima szerelemhez besorolni, mert sima szerelemnél tényleg csak őrült vágyaid vannak, de ő a barátod is, akivel más viszonyban is vagy :)
2011. febr. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én bevallottam, hogy szeretem, és ezért vége lett a barátságunknak.

De! Én nem bánom.

Remélem, hogy boldog lesz, és jó lesz neki, de nekem sokkal jobb, hogy nem kell mindig látnom és vágyódni utána mindig mikor tudom, hogy sosem lesz velem.


Így könnyebben léptem tovább.

2011. febr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!