Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Mi a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mi a véleményetek erről a szituációról?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy van egy lány, akivel már kb 2 éve nagyon jó barátok vagyunk. (én 22, ő 18)

Viszont ez a barátság részemről már egy ideje több, mint barátság, beleszerettem.

Nemrég be is vallottam neki, hogy mit érzek.

A válasz az volt, hogy ő is többet érez mint barátság, csak jelen pillanatban úgy érzi, hogy nincs szüksége kapcsolatra.


Lányok! Ez nálatok csak ilyen lekoptató szöveg, vagy komolyan is gondoljátok? És ha egy srácnak ilyet mondtok, akkor abból később még lehet kapcsolat?


Fiúk! Ha egy csaj nektek ilyet mondana, mit tennétek? Megbarátkoznátok a gondolattal, hogy csak barátság, vagy reménykednétek/harcolnátok tovább, hátha?


2011. febr. 9. 02:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy ez egy finom elutasítás volt, csak nem akart megbántani. Barátnak jó vagy, de nem akar veled járni.

Hogy viszonyulnék a helyzethez? Ha tényleg éreznék barátságot iránta, akkor megbarátkoznék a helyzettel. De ha csak mint csaj érdekelt, akkor felesleges tettetni a barátságot, úgysem fogom megkapni.

2011. febr. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok. Tudom, a válaszom nem fog segíteni, de én már mindkét esetben használtam: volt, hogy csak le akartam koptatni valakit, aki máshogy sajnos nem értette meg, és volt, hogy bár tényleg kedveltem a srácot, egyszerűen képtelen lettem volna hosszabb távon valami értelmes kapcsolatszerűséget fenntartani vele. Tényleg nagyon rendes volt, és többet éreztem, mint barátság, de még nem volt szerelem, és egyszerűen még nem voltam rá készen, hogy elmélyítsem akárkivel a kapcsolatot.
2011. febr. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
(27/F) Barátságból szerelem? Ritkán sikerül... Kérj tőle 1 kis időt, hogy feldolgozd ezt a dolgot, addig hanyagold. Ne is beszéljetek. Úgy kb. két hét után találkozz vele és akkor már mindent le tudsz szűrni a reakcióiból. De arra is jó lehet ez az idő, hogy lecsitísd magadban az érzelmeket. Én is úgy tippelek egyébként, hogy finoman akart kosarat adni, azért mondta ezt. Nyugi, a fiú-lány barátságokban az egyik fél mindig többet akar, mégha ezt ki sem mondják. És két év barátságot nem kell eldobni azért, mert bepróbálkoztál nála. Beszéljétek meg, hogyan tovább.
2011. febr. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Joco901019 ***** válasza:
Szerencsés vagy, mert a lány is bevallotta, hogy ő is többet érez mint barátság. Én kivárnám az alkalmat, amikor a lány már akar kapcsolatot és akkor te leszel számára az első jelölt.
2011. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóakkal.

Fontos vagy a csajnak, de ez nem a lángoló szerelem esete.

Hiányzik a tűz, a szexuális vonzalom. Az érzések ettől függetlenül erősek és mélyek, de az igazi szerelmi kapcsolatra nem sok esélyed van. Lehet eljön majd annak is az ideje,de ne várj rá. Foglalkozz más lányokkal is, különben elvesztegetettnek fogod érezni az időt, a fiatalságod. Légy másra is nyitott. Nekem mindekettőre volt példa. Hol én akartam többet, hol a másik (különböző személyek) de átbeszéltük a dolgokat és a barátságot választottam, ahogy a srác is. Ettől függetlenül mindig ott lesz benned a gondolat és a vágy, de nagyon kicsi a valószínűsége, hogy ez összejöjjön. És nem azért, mert te nem vagy szerethető, csupán a megfelelő kémiai ingerek hiányoznak.

Minden jót kívánok:)

2011. febr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én is ilyesmi helyzetben vagyok,vagyis van egy srác aki iránt többet érzek,azt hiszem,viszont én sem akarok komolyabbat tőle.és nem tudom miért van ez.és nem tudom h lesz-e belőle semmi,és ettől lassan meg is bolondulok.tehát sztem ő is ezért mondhatta,bár benne van a lekoptatás lehetősége is,de ha ismered,tudnod kell h szerinted melyik:)
2011. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

*valami

utolsó voltam aki nem tud írni :D

20/l

2011. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, mindenkinek ment a zöld!


Ahogy látom a többség szerint tehát ez egy finom visszautasítás volt... hát sajnos a környezetemben élők többsége ugyanezt mondja.


27/f: hát az, hogy 2hétig hanyagoljam, az nem fog menni. mert már az is ritka, hogy 1 napig ne beszéljünk MSN-en vagy fb-n, vagy személyesen.


Cicamica27: sok mindenben igazad van, viszont az, hogy ne várjak rá... igazából az a helyzet, hogy ő az első lány, akibe szerelmes vagyok, szóval most azt érzem, hogy akármeddig képes lennék várni rá. (de lehet ez csak az én hülyeségem)


20/l utolsó: neked van a legjobban igazad. :) Ismerem. És így belegondolva, a barátságunk van olyan erős, hogy ha le akarna koptatni, azt nem ilyen burkoltan tenné...

Bár azt ő is bevallja, hogy sokszor nem tudja, hogy mit akar.


Szóval összességében úgy döntöttem, hogy nem adom fel, amíg van egy pici esély is :)

2011. febr. 9. 17:10
 9/12 anonim ***** válasza:
(27/F) Becsülendő a kitartásod, és bárcsak tévednénk a kapcsolatotokról. De mivel ez az első igazi nagy szerelem, talán túlságosan ragaszkodsz hozzá. Szerintem kis idő múlva minden világossá válik köztetek. De azért a napi szinten msn, facebook egy kicsit durva. Nem szenvedsz ettől nagyon?
2011. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem se add fel,és h nem tudja mit érez,az teljesen női tulajdonság :D de a kitartást is díjazni szokták a lányok:) sok sikert! (ismét 20/l)
2011. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!