Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Mi a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mi a véleményetek erről a szituációról?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy van egy lány, akivel már kb 2 éve nagyon jó barátok vagyunk. (én 22, ő 18)

Viszont ez a barátság részemről már egy ideje több, mint barátság, beleszerettem.

Nemrég be is vallottam neki, hogy mit érzek.

A válasz az volt, hogy ő is többet érez mint barátság, csak jelen pillanatban úgy érzi, hogy nincs szüksége kapcsolatra.


Lányok! Ez nálatok csak ilyen lekoptató szöveg, vagy komolyan is gondoljátok? És ha egy srácnak ilyet mondtok, akkor abból később még lehet kapcsolat?


Fiúk! Ha egy csaj nektek ilyet mondana, mit tennétek? Megbarátkoznátok a gondolattal, hogy csak barátság, vagy reménykednétek/harcolnátok tovább, hátha?


2011. febr. 9. 02:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

27/F: egyáltalán nem szenvedek attól, hogy napi szinten beszélünk. Igazából amikor beszélgetünk, vagy együtt vagyunk, akkor csak az érdekel, hogy Vele vagyok, még ha csak ilyen formában is.

Szenvedni csak akkor szoktam, amikor emlékeztetnek arra, hogy nincs garancia arra, hogy akar majd kapcsolatot, és ha akar is, akkor pont velem...


20/l: köszönöm a biztatást :)

2011. febr. 10. 01:01
 12/12 anonim ***** válasza:

Szívedből beszélsz:)

És ez így is van jól! Még elárulok valamit: Minden szerelmednél ezt fogod érezni, mármint, hogy örökké tudnál várni rá.

Minden jót kívánok neked!

2011. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!