Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a hirtelen haragú pasikról?

Figyelt kérdés

Én 9 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel,és néha nagyon hamar felkapom a vizet:)

én 25 ő 17.


2011. febr. 9. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Azt hogy egy állat lehetsz egyszer majd bekatan valami és agyba főbe vered a párod.
2011. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Moszuke ***** válasza:
32%

én is hirtelen haragú vagyok, de az esetek 95%ában visszatudom fogni magam, ha a kedvesemről van szó akkor 100%ba.

hogy mit gondolnak mások rólam? leszarom.

akit szeretek azt szándékosan nem bántom semmilyen formában.

2011. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fülünyúl ***** válasza:

Én is temperamentumos vagyok, hirtelen robbanok, de ugyanolyan gyorsan le is nyugszom. Mindenki másmilyen. :)


29/N

2011. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
A párom is ilyen, ilyenkor bármit mondhatok nem segít, sőt elutasít magától.Ilynekor hagyni kell lenyugodni,de utána pár óra vagy másnap bocsánatot kér.Sajnos ez van, nehezen viselem,de próbálok én is odafigyelni mit teszek és mondok és ő is próbál uralkodni magán.Persze csak szavakkal bánt meg, testifenyítést nem alkalmazna.Inkább ilyen haragszom rád tipus(de tök apróságokon ki tud akadni).Ettől függetlenül rendes.
2011. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én biztos, hogy egy ilyen idegbeteggel szóba sem állnék.
2011. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azért szerintem nem mindegy, hogy milyen módon hirtelen haragú. Van, aki ordítozik tíz percet, utána olyan, mintha kenyérre kenték volna. Az ilyet a megfelelő partner tudja kezelni, ha hangoskodik, otthagyja, vagy csak vigyorog egy sort, utána mosolyogva megkérdi, hogy most már lenyugodott-e.

A másik típus, aki már veszélyes, mert sokszor minden előjel nélkül kezet emel a másikra. Na, ezt már hülye az a nő, aki hagyja.

2011. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a hirtelen haragu ember nem mindig tud jó döntéseket hozni,mivel a harag nagyon rossz tanácsadó.A kapcsolatokban ,nem csak a párkapcsolatokban,a hirtelen haragu embert egy idő után kerülni kezdik mert bizonytalan a reagálása ha véletlenül olyat szólnak neki,nem tudja kezelni nincs ideje átgondolni mert rögtön haraggal reagál.nem nagyon lessz barátja ,és előbb-utóbb agressziót vált ki.nem fog igazi párkapcsolatban élni,előbb -utóbb meggyülölik egymást.
2011. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
te nem vagy egy olyan akit szeretnék a lányomnak mert a hirtelen haragu embertől nem várható el,hogy extrém esetekben a talpára essen.Remélem azén lányomnak egy nem agressziv srác jut férjnek!kétségbe esnék ha igen!Félteném tőúle lehet ,megis verné!Nem lehet velük eggyütt élni mert kiszámithatatlanok!sajnálom a kislányt,remélem az anyja észnél van!És figyel rá!
2011. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szeretném megkérdezni,mit értesz hirtelen haragon? mert nem mindegy.Várom a válaszod.
2011. febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azt értem ez alatt,hogy egy beszólás,stb után hevesebben reagálok.

De általában kb 3 perc és le is nyugszok.

Nem bántanám a barátnőmet,maximum ha megcsalna.

2011. febr. 13. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!