Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok, miért akarja...

Mit gondoltok, miért akarja mindenki hirtelen megszerezni a Twilight Saga magyar fordításait?

Figyelt kérdés
Oké, tudom , h nem mindenki tud angolul, de a legtöbb ember igen. És olyan könnyű a nyelvezete a könyveknek, hogy én egy év angoltanulás után simán megértem. Másnak akkor ez miért okoz olyan nagy problémát?
2009. aug. 24. 23:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
44%
Mivan? Mibajod? Most az a kérdés, hogy miért akarja mindenki megszerezni, vagy az hogy miért nem akarja mindenki? kicsit értelmetlen
2009. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
szerintme ez már elég lejárt nagyon régóta meg akarják szerezni am één is segitettem forditani az elején 0 angoltudással és nagyonn nagyonn nehéz úgy...
2009. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
40%

A kérdésnek kb semmi értelme, nem hiszem, hogy ne tudnál pár indokot fejből, amiért valaki nem angolul olvas könyvet (az angoltudás hiányán kívül).


Vagy most magadnak nyalsz, hogy 1 év tanulás után ennyire ügyes vagy? Mert akkor tövig nyomd be, másra úgyse lehet számítan a mai világban.

2009. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%

Gondolom azért, mert nem mindenki tud úgy angolul ahogy te.

Én is magyarul olvastam el pedig már 4. óta angolt tanulok. Semmi kedvem nem volt magamba még fordítgatni is.

...

Jah amúgy ez neked miért baj??

2009. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
én magyarul lvastam,próbálkoztam angollal de úgy elég nehéz hogy egy csomó szót nemismerek és állandóan szótáraznom kellet így 100évig kellet volna olvasnom hogy a végére érjek
2009. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
37%
Vajon miért?? És az elejétől a végéig az összes szót megértetted?? Ez annyira szánalmas.. Már boccs.. És hány év alatt olvastad el? Meg is értetted? Most nem azért de ahoz nagyon nagyon profinak kell lenned 1 év angol tanulás után, ahogy olvasod már meg is érted! Mégis milyen suliba jársz? Eskü átiratkozok ha ilyen jó az angoltanár!! Én is 1 éve tanulok angolt, de annyit se tudok mint a segglyuk.. Te meg kirázol a kisujjadból egy 500 oldalas könyvet.. Ahham..
2009. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
56%

Miért nem válaszolsz?? Megkukultál??


Lenne egy kérdésem! Miről szólt?

Ugyanis ha ilyen könnyedén elolvastad biztosan meg is értetted.

2009. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Miért pontozol le mindenkit?? Vagy ha nem te akkor az a valaki miért? mert nem azt a választ írtuk amit a kérdező akart?
2009. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%
te tiszta hülye vagy!!!! ennyi erővel akkor egyáltalán mért adnak ki magyarul könyveket, mért forditják le az angol nyelvű könyveket? mért nem olvasunk akkor már mindent angolul? vagy egyáltalán mért beszélünk magyarul? angolul is beszélhetnénk! hát komolyan mondom te nem vagy normális!!
2009. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Naaa, ne legyetek már felháborodva, tényleg kíváncsi voltam a véleményetekre, de kb egy hasznos választ nem kaptam. Nos, tényleg egy év angoltanulás után tök jól megértettem a könyveket, no azt hozzáteszem h a legtöbb filmet angolul nézem, szóval ez is segít szerintem. Vki írta, h nem áll neki minden egyes szónál szótározni, mert ezer évig tartana. Ez igaz, ezért én nem akadok föl minden egyes szón, amit nem értek. Azért mert egyetlen szót nem ért az ember, attól még a mondatot tök simán meg lehet érteni. Szerintem. És tényleg ne legyetek mérgesek, tényleg nem gondoltam volna , h ennyire nehéz manapság értelmes választ adni egy kérdésre.
2009. aug. 25. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!