Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a férj baja?

Figyelt kérdés
az unokatestvérem 41 éves,a férje 47, 7 éve nincs közöttük sexuális kapcsolat. sajnos már gyengédség és szeretet sem nagyon. a külvilág felé persze semmit nem mutatnak. már 18 éves házasok, az építkezés 7 éve fejezték be és amióta beköltöztek az új házba elhidegült a feleségétől. már se csókok, gyengédség törődés nincs. orvoshoz nem akar fordulni,a számonkérő kérdések elől kitér, ha bemegy a fürdőszobába magára zárja az ajtót. de amúgy dolgozik, a pénzt hazaadja, és egy szóval sem említ válást, más nőt,vagy egyebet. de szinte már nem is beszélget a feleségével. az unokatesóm teljesen ki van, már nem bírja tovább, ideg csillapítókon él. nem tudja mit tegyen mert van két lányuk 16 és 17 évesek. nem tudok neki mit tanácsolni,de félek hogy összeroppan.
2011. febr. 9. 21:43
 1/6 A kérdező kommentje:
ti mit tanácsolnátok a feleségnek?
2011. febr. 9. 21:44
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt muszáj megbeszélniük..

Talán elmehetnének szórakozni együtt valahova egy kicsit.

2011. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanilyen helyzetben vagyok. Nem tudom, mit csináljak, igazából válnék legszívesebben. Még egyedül is jobb, mint ilyen megalázó helyzetben. De a férjem mindenképpen velem akar maradni - ami szerintem önzőség a részéről. Még fiatalnak érzem magam ahhoz, hogy ennyire közömbös legyen irántam a férjem...

Meglep, mert teljesen ugyanez a szituáció nálunk is, beszélni nem lehet vele erről, ha szóba hozom, vádaskodik, félrebeszél. Nem mutat semmi jel arra, hogy nője lenne. Nem ölel és nem csókol meg.... nagyon szörnyű így élni.

2011. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Könnyen lehet, hogy impotens, és szégyelli.
2011. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Csakis a kommunikáció segít. Nem vádaskodni, meg fejéhez vágni kell dolgokat. Meg kell beszélni, le kell ülni és kedvesen "beszélni" róla. Bátorítani, hogy szereti és fontos számára, hisz most is beszélget vele. Mi bántja és miért magányos. Ha érdeklődik iránta és türelmes és érződik a szeretet a beszélgetésből akkor előbb utóbb meg nyílik majd, és ez vezethet a gyógyuláshoz. Ha erőszakkal orvoshoz akarnak valakit rángatni az egyből ellen áll még ha legbelül érzi is, hogy baja van. Ha szemére hordanak valakinek valamit vagy ha vádolják akkor az vagy támad vagy magába fordul. A szeretet, türelem, megértés ami csak segíthet. Nehéz játszmák ezek. Hosszú idő kell hogy megnyíljon, mint ahogy hosszú idő alatt távolodott el. Ha elment 100km-re akkor ugyanennyit is vissza kell jönnie hogy ott legyen ahonnan elindult. Lehet hogy siet vagy rohan ,de lehet hogy csak cammog visszafelé. Ha nem magunkat hanem a másikat nézzük akkor tudunk segíteni. Kitartás.
2011. febr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan érzésem van, hogy lejárt a lemez. Szerintem ebben van most egy nö is. Mármint a férfinek van egy nöje. Okos feleség hagyja, hogy megküzdjön magával a férfi. Okos nö ezt úgy csinálja, hogy közben ne veszitse el a férfit. Ha egyáltalán akar küzdeni érte. Minden kapcsolat kifulad egy picit 15-17 év utan. Anno amikor kitalalták az egy ember egy házasság életünk végéig monogám sanzont, akkor ez volt az átlagos hazasság idötartomány. Elsösorban a halalozás miatt. A hosszabb élet elöhozza azt, hogy a monogámia ennyi idöre van max kódolva. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy akkor nyissunk a hárem felé hanem azt, hogy 16-17 év utan valaminek mindig kell történnie, ha nem akar ellaposodni az egész. A legrosszabb esetben egy szörnyü betegség. Jobb esetben egy futo kalad. Ha ezt a 15-17 évet túléli a hazasság akkor egész életre szól.
2011. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!