Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás hirtelen 5 hónap után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás hirtelen 5 hónap után?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 5 hónapja járunk és a hétvégét még együtt töltöttük de kedden bejelentette MSN-en, hogy vége, ennyi volt. Eddig semmi probléma nem volt köztünk, jól megvoltunk, nem értem akkor most ez hogy van.

Valaki járt már így?

Azt mondta,hogy a rendes, normális srácokat szereti, én olyan voltam mégis szakítottunk. Lehet mégis csak valami menő srác kellett volna neki. :(

Első barátnőm volt.

18 éves a lány, én 19/F


2011. febr. 10. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egyik pillanatról a másikra jelentette be a feleségem hogy ennyi volt. Visszagondolva voltak apró jelek. Régi barátnő feltűnése, avval az éjszakába járkálás stb. Szóval gondold végig milyen apró kis dolgok voltak ami felett most átsiklasz, de jelző értékűek voltak. Benne már érlelődhetett egy ideje nem csak ad hoc döntött igy.
2011. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kell megkérdezni, hogy miért lett vége. Ebben mi nem tudunk segíteni, de valószínűleg nem szeretett. Mert ha szeretett volna, akkor nem szakított volna veled ok nélkül.
2011. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!