Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az olyan pasikró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan pasikról, akiknek volt már egyéjszakás kalandjuk?

Figyelt kérdés

A barátomról (21 éves) megtudtam, hogy egyszer volt egy egyéjszakás kalandja egy nála 7 évvel idősebb nővel. Nem csalt meg senkit, mert akkor nem volt barátnője, azelőtt volt ez kicsivel mielőtt velem összejött. Engem mégis nagyon zavar ez, mert nálam a "tisztességes" - vagy nem is tudom milyen jelzőt írjak - férfi képébe nem fér bele egy ilyen "kirándulás". Egy éjszaka szex aztán semmi, attól félek hogy bármikor kedvet kaphat erre és megcsal... Nem szerettem sose az ilyen rosszfiúkat :S

De amúgy meg nagyon rendes, kedves, érzem hogy szeret, és nem lenne okom féltékenykedni...


2011. febr. 10. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor lenne okod féltékenykedni ha tudod hogy valakit így csalt meg...


Nincs benne semmi rossz így ahogy leírtad, örülj neki, hogy elmondta őszinte hozzád és tudja hogy ennyi nem áll közétek :))

2011. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Nem "bármikor" kapott kedvet hozzá, hanem amikor nem volt barátnője.

2. Lefeküdt egy nővel, aki ugyanúgy akarta, és ugyanúgy nem akart mást (egy 7 évvel fiatalabb sráctól). Mindkettőjüknek jó volt. Mi ebben a tisztességtelen.

3. Ha féltékeny vagy, az a te problémád. A féltékenység minden esetben az önértékelési problémákból fakad.

4. Ha szeretsz valakit, elfogadod olyannak, amilyen. Ha jó, jónak, ha rossz, rossznak. A múltjával együtt, mert az is hozzátartozik. Ha neked nem fér bele egy régi történet, akkor nem szereted. És ha ennek ellenére azt állítod, hogy igen, na az a tisztességtelen.

2011. febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

attól hogy nem bízunk valakiben totál, vagy fáj valami a múltjából mert félünk h bekövetkezik most is, attól még szeretjük őt

és tényleg önértékelési zavar lehet, vagy abban nem vagyunk biztosak, hogy a pasink biztos e magában, a saját érzéseiben.

Az én pasimról is megtudtam olyat, amit eddig nem gondoltam volna róla, nem is mondta el. És utólag elmesélte h volt egy kalandja, ismeretlen csajt vitt fel magához (szüleivel lakik)

azt állította h mesélte nekem, de nem mondta még, sőt az zavart engem, hogy még mondta is hogy sosem volt alkalmi szex kapcsija, szal olyan mintha hazudott volna, egyszer ezt mondja máskor azt

neki se volt akkor senkije, csajról nem is tudott semmit, sztem ittasak voltak, csak dugtak, se száma se neve nem volt meg, többet nem is találkoztak, sztem meg sem ismernék egymást, azt se mondta h jó lett volna a szex

anyja kérdezte ki volt ez a nő, azt mondta rá hogy nem tudja

több ilyen nem is volt

de nem azért vitt fel csajt, mert kanos volt, vagy alkalmit keresett volna, hanem mert csalódott a nőkben és kicsit elégtételt akart venni, bosszút állni, hogy most ő lesz az aki kihasznál valakit és eldob

nem talált normális csajt, aki párnak való és szeretet hiánya is volt én megértem

néha én is hiányolok dolgokat kapcsimból, és van sok helyes pasi, akivel el tudnám képzelni mi lenne ha ő lenne a párom, vagy csak huncutkodnánk, de szeretem a párom, és nem vagyok szex kapcsolat hívő

mégis néha vannak fura igényei az embernek, lehet csak kiváncsiság, vagy önbizalomnövelés, izgalom hiánya



sose voltam ilyen helyzetbe míg szerelmes voltam, de van egy pasi, aki nagyon helyes, van családja, egy helyen melózunk, és titokban találkozgatna velem, nem kérném h hagyja el családját, mert nem akarunk botrányt, de a felesége iránt már csak tiszteletet érez, engem tényleg nem csak megfektetne hanem szerelmes lett belém, hisz a szerelem akkor is jöhet ha foglalt valaki akkoris ha szabad, nem helyzet függő

hanem spontán, akaratunk ellenére

teher lenne egy titok kapcsi, mert sokat vagyok párommal, akivel egy helyen dolgozunk egy műszakban, és kevés idő marad pihenésre is, viszont a pasi akinek tetszem messze lakik és máskor dolgozik mint én, max pár órára tudnánk találkozni, vagy csak telefonon beszélgetni

iwiw en bejelölt és sms eket szokott irogatni, de már nagyon szerelmes, olyanokat írt nekem, mint még egy pasi sose, párom se ír nekem ilyen szerelmes üzeneteket

ha nem veszem fel telefont vagy nem válaszolok pár óráig akkor már minden baja van

igaz beszélt nekem a szexről, de nem úgy mint dugásról, hanem mint szeretkezésről, hallani szeretné a szívdobbanásom, a lélegzetem, érezni a bőrén a leheletem, érezni a bőröm illatát és melegét

és tudja van pasim, de féltékeny máris, pedig nem neki lenne hozzá joga hanem páromnak

de persze én nem mondok neki ilyet h ne érjen a feleségéhez, és nem is vagyok féltékeny, mert itt én lennék a rossz kislány

2011. febr. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*attól hogy nem bízunk valakiben totál, vagy fáj valami a múltjából mert félünk h bekövetkezik most is, attól még szeretjük őt


Szerintem meg az nem szeretet, ha valakit nem tudsz szöröstül-böröstül elfogadni. Ha azt mondod, hogy szereted, de jó lenne, ha többet törődne veled, akkor a lehetőségbe vagy szerelmes, hogy a pasi akár többet is törődhetne veled. De nem törődik, mert ő nem az a törődős fajta. Te meg törődős fajtának szeretnéd. A múlttal ugyanígy.

Ráadásul a múlt megváltoztathatatlan. Felesleges azon pörögni, hogy "fája valami a múltjában", saját boldogságodat keseríted meg ezzel, mert a múlt megváltozni nem fog. Ha nem tudod elfogadni, lecseréled a pasit vagy szenvedsz. Én meg nem hiszek a szenvedős szerelemben, mert a szerelemnek nem a szenvedés a lényege, hanem a boldogság.

Ettől függetlenül aki akar, szenvedjen.


*és tényleg önértékelési zavar lehet, vagy abban nem vagyunk biztosak, hogy a pasink biztos e magában, a saját érzéseiben.


Igen, mert nem tudod elképzelni, hogy vagy olyan jó, hogy elég legyél neki és biztos legyen magában és benned. Nincs annyi önbizalmad, hogy elhidd, hogy szerethető vagy.

Amíg nincs bizonyítékod a megcsalásra, kizárólag a saját önértékelésed alakítja azt, hogy mennyire vagy féltékeny.

A bizalomhiány abból fakad, hogy magadban sem bízol (önbizalomhiány).

Ha viszont VAN okod nem bízni benne, és mégis benne maradsz a kapcsolatban, akkor meg nem érdemelsz sajnálatot, mert senki nem kényszerít rá. Furcsa mód ez is az önbizalomhiányra vezethető vissza: nem akarsz egyedül maradni, mert félsz, hogy nem találsz mást vagy jobbat, senki nem fog szeretni.

2011. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Öcsém hogylehet vki ennyire prűd???Rád tipikusan igaz,amit itt írt vki az álszent prűdekre:"A tested a lelked börtöne".Sajnállak ezért nagyon.Hogy mért mondom ezt??Ha megtudnád,hogy az exét akkor megcsalta,az oké.Vagy hogy egy csélcsap típus.De így?? Nem csalt meg senkit,korrektül zavarta le az egészet,te mégis undorodsz ettől hogy kipróbálta??Mész te a p.csába!Álszent p.csa vagy,és az ilyet világéletemben kerültem!Az,hogy te nem élsz vele,téged nem izgat,a te dolgod,ez nem baj.De undorodni vkitől azért mert kipróbálta.. Áhh!!Inkább nemis mondok semmit.. Fogadjunk te ilyen templombajáró jehovatanús fanatikus vagy!
2011. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!