Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szegénység mekkora hátrányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szegénység mekkora hátrányt jelent a párkapcsolat keresésben?

Figyelt kérdés

Én egy 19F vagyok. Eléggé szegény családi körülmények között élek. Sajnos ez nagyon hátráltat és meghatározza a mindennapjaimat is.

A lánykeresésben vannak nagyon nagy gondjaim. Volt már barátnőm az egyik 2 hónapig tartott a másik kettő még addig sem. Ezek durván 3 éve voltak. Bár akkor sem csajoztam (persze akartam volna) hanem az egész jött magtól és mágnesként vonzott bele a kapcsolatba azzal a tudattal, hogy tudom nem sokáig fog tartani. Sajnos mind a 3 kapcsolatom miattam lett vége. A 2 hónapig tartónál is csak húztam a végsőkig. Nagyon szerettem de sajnos még elvinni sem tudtam sehova se mert pénzem sem volt rá. Egész jól elvoltunk de már már kezdett monotonná válni hogy szinte mindig nála vagyunk és már engem is idegesített. A Lány lakása elég szép volt és ez csak rátett egy lapáttal. Aztán mikor hozzám mentünk sose mertem a lakásba se beengedni. Mindig kint várt és ez is eléggé rossz volt. Igaz ő nem tette ezt szóvá de engem nagyon zavart. Mikor a szexre került volna a sor mert már tervezgettük, hogy elvesszük egymás szüzességét akkor nálam akarta ezt. Én meg nem tudtam mit mondani neki mert elég rossz körülmények között élek és ott nem akartam, hogy megtörténjen. Aztán kitaláltam, hogy rosszul érzem magam meg a szokásos közhelyes dumák. És rá nemsokra megmondtam neki, hogy már nem szeretem. De ő annyira szeretett, hogy ezt el se akarta hinni mert azt hitte hogy, imádom mert többször is mondtam neki (miközben ez így is volt) és nagyon rosszul esett neki. Rá 2 hétre megint megkeresett, hogy nem jönnénk e újra össze mert nagyon szeret és én ismét nemet mondtam. És akkor ennyi volt. Azóta nincs is másik barátnőm és egyre rosszabb a helyzet mert csak szenvedek. Volt azóta már több lány is aki tetszett és szívesen összejöttem volna vele. Meg szemezgettünk stb. De sajnos semmi sem történt mert az életkörülményeim nem engedhették meg. És ahogy telik az idő egyre rosszabb ráadásul mindig látom azt az 1-2 lányt és ez még jobban feszéjez. A pénztelenség tudata akár merre nézek mindig eszembe jut mert mindenhez köze van a pénznek sajnos. Nem akarok én gazdag lenni csak egy normális életet szeretnék. És az alapvető dolgok sincsenek meg. És sajnos a körülöttem levő emberek (haverok,barát) mind jobb körülmények között élnek mint én. Már többször kérdezték, hogy van e barátnőm én meg montam nekik hogy még nincs. De már eléggé idegesített. Már össze is akartak hozni egy szép lánnyal de még csak találkozni se akartam a lánnyal mert tudom, hogy mi a helyzet. Néha annyira rossz, hogy inkább rá se nézek egy olyan lányra aki tetszik nehogy véletlenül is kapcsolatba kerüljek vele. Régebben még eljártam minden fele haverokkal de már sehova sem megyek. Már haverjaim sincsenek nagyon. Hazajövök a suliból és a gép elé ülök és agyalok hogy mit kellene tenni, és ennyi. Nővérem már sokszor próbált hívni bulikba de nem mentem. Meg már eléggé megszoktam, hogy nem megyek sehova. A nővérem már a barátjánál lakik de ő neki eléggé sok pénze van (a barátjának). Családi házuk 2 autó stb. Szval nővérem jó helyre ment. De melyik lány szeretne szegényen élni? Szerintem egysem. Hát tömören ennyi. Bocsi hogy ilyen sokat írtam. Bár ezt még vagy fél napig írhatnám. Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi ezzel kapcsolatban. A válaszokat előre is köszönöm.


2011. febr. 10. 20:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
én szívesen élnék szegénnyel is ha tudnám hogy őszintén szívből szeret és megtesz mindtent azért hogy boldogok lehessünk és ezért én is megtenném érte amit csak tudok. nekem a szerelme elég lenne, valahogy megoldanánk.
2011. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

A mai világ borzalmas és bárki bármit is mond....

a csúf igazság az, hogy sajnos számít a pénz, nem kell sok de egy minimális azért kell.

Ha nincs akkor sokkal nehezebb a csajozás!

Nem azt mondom h nincs rá esély csak nehezebb.

2011. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%

Egyet értek az előttem válaszolóval, de ha már véleményre is kíváncsi vagy: 19 éves vagy, már egy éve munkaképes. Suli után például ahelyett, hogy otthon ülnél a gép előtt, vállalhatnál egy héten néhányszor alkalmi munkát, amiből némi plusz pénzre tennél szert. Ha jól értettem eddig sem te kellett eltartanod a családod, szóval éppen csak annyit kellene, ami elég arra, hogy néha meghívj egy egy lányt egy sütire vagy valamire. Szórólapozás, költöztetésnél besegítés, akármilyen munka jól jöhet, amiből némi pénz csurran-cseppen. Találd fel magad, ahelyett, hogy siránkozol (bocsi a kifejezésért). És tanulj, hogy a jövőben olyan szakmád legyen majd, hogy a Te gyerekeidnek ne kelljen ugyanezt átélniük.

Bocsi ha kicsit nyers voltam, de te kérdezted:)

2011. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Előttem válaszoló alatt az elsőt értettem:)
2011. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát most nem azért, lehet egy srác gazdag...ha mellette egy tapló paraszt és nem tud boldoggá tenni.Attól, hogy valaki szegény, még tud igazán szeretni, és boldoggá tenni egy lányt!

Amúgy tényleg...mért nem vállalsz munkát?


20L

2011. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
a szived legyen gazdag meg a lelked kissrac es minden rendben lesz... :)ha akad ujra egy olyan lanyka aki viszont szeret minimum anyit elvarhatsz tolle h megertsen teged,ne hagyd elveszni azt ami a tied ;)
2011. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
az elobbi vagyok-es azt nemond h szegenyesen ki akar elni,kozosen is lehet elerni dolgokat...hf
2011. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

jó nagy barom vagy öregem. ha szeret egy nő, legyél vele őszinte. nem is értem. nem a szegénységeddel van baj, hanem a félelmeiddel. vállald önmagad. ha szeretted azt a lányt, miért hazudtál neki? miért nem voltál vele őszinte?


mondom, nagy barom vagy. és azzal többet veszitesz, mint a szegénységgel, hidd el

2011. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az a lány,aki pénze szerint válogatja meg pasijait,az nem szerelmes...hidd el,ha van egy lény,aki tényleg szeret,mindegy lesz neki,hogy gazdag vagy-e vagy szegény...saját tapasztalat,ugyanis énis olyan helyzetbe vagyok,mint te.:)

f/17

2011. febr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszokat!

Munkát már kerestem és folyamatosan is próbálkozok, de nem találok délutáni melót egyenlőre sajnos.


A kérdésre a válasz, hogy a lánnyal azért szakítottam mert sokkal jobbat érdemel mint én vagyok, és nem akarom hogy rossz legyen neki. Meg én is szégyellem ezt a dolgot. De nagyon rossz volt elhiheted.

2011. febr. 11. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!