Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy ilyen dolgokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ilyen dolgokon ennyire megsértődik?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a párommal... Tegnap beszéltünk sms-ben, hogy akkor most tartsunk valentin napot vagy sem... Mondta h igen, tartsunk. Én közben meg rossz napom lévén kiírtam facebook-ra hogy semmi kedvem ehhez a valentin napi mindenféléhez. Tény, felesleges erőlködésnek tartom, mert miért pont azon a napon lepjem meg, miért pont akkor szeressem a legjobban stb... Este úgy volt hogy jön hozzám, de közben írt egy sms-t hogy nem jön, mert nem akar veszekedni, kérdeztem h mi a baj stb... ő nem akarja rámerőltetni a V. napot, nem tartjuk és kész. Oké mondom, de most ezen mit kell besértődni? Egész este hívtam, ma hajnalig folyamatosan szinte, ha nem hívtam, írtam neki sms-t. Megírtam neki hogy ha kevés vagyok neki, ha nem vagyok a megfelelő számára akkor szakítsunk, persze ott volt mellette h mennyire szeretem, mennyire fontos stb. Az egész 6 oldalas sms-ből azt fogta fel, ezt is elmásítva, hogy én szakítani akarok vele és én csak erre az alkalomra vártam. Most ott tartunk h egész este fel sem vette a telefont, ez volt az uccsó sms-e hozzám, és egyszerűen nem fogja fel h mit akarok. De el sem tudom neki magyarázni, mert annyira hülye h nem fogja fel. Most mit csináljak egy ilyen pasival?
2011. febr. 11. 07:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Érdekesen hat, hogy megbeszéled vele hogy tartsátok meg a valentin napot, aztán egy közösségi oldalon meg azt írod, semmi kedved hozzá...

Én is úgy érezném hogy hülyének nézel, meg hogy szánalomból engedtél nekem...

2011. febr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Vétettél, hogy nem a szemébe mondtad ki a végszót, de szerintem gyerekes amit csinál. Amennyiben ennyire hisztis jobb, ha másik pasi után nézel. Egyébként az év minden napján kell V. napot tartani. Ez így ökörség ahogy van, nem csak ezen az egy napon kell egymással törődni.
2011. febr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
szerintem jo kifogas sose rossz alapon szakitani akar veled. ne alazd meg magad tovabbi konyorgesekkel mert ezzel lovat adsz ala.es ha valaki ilyen erthetetlen hat megerdemli a sorsat!
2011. febr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Könyörgöm, TE kérdezed, tartsatok-e V napot. Akkor miért kérdezed, ha TE nem akarsz??? Szerencsétlen pasi most mondja azt afirss kapcsolatban, hogy nem akar V napozni, mert baromságnak tartja (pasit én még nem láttam, kai ne tartaná annka). A kedvedben akar járni, azt mondja: tartsunk. erre te meg kiirod, hogy baromság, semmi kedved hozzá! Akkor miért nem neki mondtad ezt el????

Szerintem tök igaza van, én is besértődtem volna.

2011. febr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Közösségi oldalra tényleg nem kellett volna kiírni, még akkor sem, ha épp rossz napod van.
2011. febr. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem közöld vele, hogy te elvből ellenzed a Valentin napot, mert csak egy reklámfogás hogy minél több pénzt költsenek a szerelmesek, holott akit szeretünk, azt minden nagy ugyanúgy szeretjük.

Ha ebből nem érti, akkor tényleg hisztis pasi lehet, és nem tudom, mégis mit vár, hogyan engeszteld ki.. Mert ha most beadod a derekat, hogy ok, legyen Valentin nap, akkor az már egyáltalán nem őszinte, csak erőltetett dolog.

Nem lehet, hogy ő tervezett valamit arra a napra, és most elvetted a kedvét az egésztől? Talán próbáld rávenni, csináljatok valami szigorúan-nem-valentin-napi programot feb. 14.-re, ami tulajdonképpen ugyanaz, de az mellékes:)

Amúgy ez már mondhatni lelki zsarolás, hiszen most azért büntet, mert valami nem úgy van, ahogyan ő akarta, és te megsértetted, a problémát meg könnyebb úgy elintézni, ha nem kell megbeszélni.

Ha nem ez az első figyelmeztető jel, hagyd ott.

2011. febr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Milyen már, hogy előre megbeszélitek, hogy "tartsunk Valentin napot"?? Az akkor szép, ha meglepitek egymást valami aprósággal, nem is kell venni semmit, elmentek egy étterembe, aztán kész.

Amúgy meg tényleg szarul eshet neki, hogy egy közösségi oldalon beszéled ki, hogy mi a véleményed erről az egészről, holott van egy párod, akivel ezt megbeszélhetnéd. Biztos őt is ismerik páran a te ismerőseid közül, és ilyenkor meg lehet a véleményük rólatok....

Nekem is rosszul esett volna, pedig kifejezetten nem vagyok egy sértődős típus.

2011. febr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki is hogy semmi kedvem az egészhez... Mert fölöslegesnek tartom....
2011. febr. 11. 08:43
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Egy kapcsolatban fontos a következetesség. Ez ebben az esetben az lett volna, ha:

a) megbeszélitek a Valentin napot és nem írod ki fészre hogy semmi kedved hozzá, bla bla...

b) eleve meg kellett volna mondanod, hogy téged ez nem érint

Szerintem nem ő a hisztis, hanem te vagy gyerekes, és éretlen.

2011. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az abszolút nem gyerekes és éretlen hogy tegnap este óta fel sem veszi a telefont??? Még csak megbeszélni sem tudom vele...
2011. febr. 11. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!