Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan változtassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan változtassak a dolgokon? Magától fog változni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt és egy ideig azt éreztem h minden rendben van, de egy idő után azt kezdtem el érezni h ebbe a kapcsolatba csak én ölöm bele minden energiámat. Oké hogy nekem kell udvarolni nálam a szerelem a feltétel nélküli szeretetet és odaadást jelenti a másik iránt. A problémám az h elkezdtem azon gondolkodni h Ő miért nem keres engem, miért nem jön el hozzám csak ha sokadjára mondom neki. Most még 2 napig együtt lehetnénk mert utána az iskola miatt 200km-re leszünk egymástól, de itt van egy probléma találkozhatnánk de Ő állítólag minden héten haza akar járni hétvégére ami nekem nem tetszik mivel én nem tudok haza jönni csak 1,5 2 havonta. de ahol Ő tanul oda minden hétvégén el tudnék menni, mert Ő Debrecenben én meg Budapesten tanulok. Csak nem érzem azt hogy Ő feltétel nélkül szeret engem, olyan mintha csak akkor lennék neki amikor ott vagyok mellett. Már beszéltem vele erről azt mondta h próbál ezen változtatni, de én nem úgy veszem észre, hogy változna. Az anyai befolyás is nagyon sokat számít mert úgy veszem észre h nagyon hallgat az anyukájára, persze nem szeretném senkivel sem összerúgni a port.

Segítsetek mit tegyek


2011. szept. 1. 13:04
 1/5 krvua ***** válasza:
reklám:
2011. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
???
2011. szept. 1. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele, keress olyat aki valóban szeret és tisztel. Ja és ne nyomulj annyira, ettöl sok nó megriad, csak szolidan. És a távkapcs ugysem fog múkódni. Tapasztalat. Ugyhogy felejsd el. De tényleg. Menj rugjál be szedj fel 1 qvát, dugd meg és jó napot.
2011. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idősek vagytok,de szerintem ez egy nyári kaland volt. Ne erőltesd,így nincs értelme!
2011. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

Dobd. Mást nem tudsz tenni!

Debrecenben van, ő te meg Pesten....:/ Lesz ebből vmi jóó?

Elég gyorsan oda is akar majd egy pasit... Én már megjártam így...

Küld neki SMS-t hogy "Dobott falván lakik"...xD "A Népesség ő"


Vedd lazán. Normális lány nincs...:( Valamit mindig el kell nézni nekik... És ezt pont nem szabad elnézni!

2011. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!