Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem találom az igazit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom az igazit vagy csak túl magasak az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdés hogy most mért nincs barátnőm,nem bukok azokra a csajokra akik ribisek pl:minden szünetben más srác nyakába lóg, minden héten részegre issza magát egy partin és nem szeretem ha cigiznek.Rám elég sok csaj nyomul de az előbbi fajtából és ezt nem tudom értékelni.Nem értem hogy a normális lányok mé nem tudják megkérdezni hogy nem járunk e?

Ha meg én kérdem nincs válasz.


2010. nov. 17. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ne azt kérdezd tőlük, hogy "mé nem járunk, he?"

:D

2010. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Jó magad írtad, hogy kevés lányt ismersz...

Vagy éretlenek vagy nem akarnak kapcsolatot veled azért, mert pont nem jössz be nekik vagy más miatt...

2010. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem magasak az elvárásaid, az még nem nagy elvárás, ha nem szereted a szeszt meg a cigit, lehet a csajok a rámenősebb pasikat szeretik, nem mernek közeledni hozzád, mert nem tudják mit akarsz, szeretik ha a pasi levadássza őket, ők meg szeretik kéretni magukat :)
2010. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De elég sok lány ismerősöm van(NEM KEVÉS)és jóban is vagyok velük sok barátom van és szerintem ez azt bizonyítja hogy nem vagyok a köcsedék féle srác.

14 éves vagyok

2010. nov. 17. 17:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Szoktam vadászni de általában 98% hogy nem lessz semmi komoj:S
2010. nov. 17. 17:40
 6/8 A kérdező kommentje:
az a szöveg hogy maradjunk barátok. a szokásos
2010. nov. 17. 17:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem járunk :D? (bocs, de én is kezdett k|_|rvásodni :$) amúgy ez a férfi dolga, hogy megkérdezze a lányt, egy normális, félénk lány soha nem kérdezne ilyet, ő csak csendben csodál ^^.
2010. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát 14 évesen hova keresed még az igazit?

amúgy meg akiket te nem tartasz ribinek azok általában nem mernek oda menni és megkérdezni hogy "járunk"? szerintem te meny oda hozzájuk sok szerencsét ^^

2010. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!