Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nagyon gáz szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gáz szerintetek? Egy életre megharagudott rám, vagy még van esélyem?

Figyelt kérdés
Na, szal a pasimnak és nekem is nyelvpiercingünk van, és múltkor csókolózás közben - igen, jól sejtitek - összeakadtunk és nem tudtuk szétszedni a piercingeket. Egy csomó ideig voltunk így, ő próbálta feszegetni de beszélni sem nagyon tudtunk, aztán úgy egy óra múlva már tisztára rosszul voltam, és egy kicsit ráhánytam :S Szerintetek ez nagyon gáz? Ezek után gyorsan elment nem is mondott sokmindent de attól félek hogy bármelyik percben kapom az sms-t hogy szakítani akar.
2011. febr. 11. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

bakker:D

ha nem fake akkkor mondjukk én nem haraagudnék meg emiatt, de azért kérj sztem bocsánatot xdd

2011. febr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
guszta lehetett b*ssz*meg
2011. febr. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyire bensőséges a kapcsolatotok,hogy szájba hányjátok egymást? Ez megsüvegelendő:D Tiszta JackassXDXD
2011. febr. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt meg lehet érteni. Ha ezért szakít, akkor egy talpó. Viszont hagyj neki időt, amíg feldolgozza ezt az élményt, egy enyhe undor néhány napig még lehet, hogy lesz benne.


Bár nem tehetsz róla, azért kérj tőle bocsánatot mielőbb.

2011. febr. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
hát már bocsi de én többet nem tudnék úgy rád nézni ezek után :D
2011. febr. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
18 év alatt lehet szakító ok, fölötte már nem.
2011. febr. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!