Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek kezdeményezni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek kezdeményezni mit tegyek hogy mennyen?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
kezdetnek menj oda a buszmegbe egy csajhoz, mindegy milyen csajszihoz, hogy mennyi az idő. egyre magasabb kaliberű, de átlagos dolgokkal pedig fejleszteni lehet :) utána olyan csajtól kérdezd meg, aki bejön valamennyire, nem csak külső alapján, de mondjuk futólagos ismerősöd. stb stb :)
2011. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az idős dolog nem jön be mert azt már próbáltam

megmondja és a beszélgetés megreked

2011. febr. 12. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Felveszed a merészebb arcodat,csak nyerhetsz a dologgal.A legszebb nőkhöz menj oda,mert ők vannak legjobban kiéhezve,mert a konkurencia fél a szép nőktől-a mujábbja-.Megszólítod,hangosan,hogy mindenki hallja:"Szia!Ennyire gyönyörű nőt,mint TE vagy,még életemben nem láttam,ha szánnál rám néhány percet,meghívnálak egy üdítőre,vagy egy kávéra és közben szeretnék veled beszélgetni"...fellépés tudatos,bátor....Szerencsétek,hogy nős vagyok,mert egy nőt sem hagynák nektek...és jössz két sörrel,amiért kaptál egy tuti tippet!:)
2011. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!