Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ismerkednétek egy olyan sráccal aki. (folyt. )?

Figyelt kérdés

... kedves, megértő, odafigyelő, türelmes, okos(mások szerint), hűséges, őszinte, nincsenek káros szenvedélyei

ugyanakkor nem nagyon jár bulizni, társaságba sem olyan gyakran, nincs túl sok hobbija, anyagilag sem áll olyan jól(de simán el tudja tartani magát a fizetéséből)...


2011. febr. 12. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Simán! ;)

:)

2011. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

egós. :) Szerintem beszélj egy kicsit a rossz tulajdonságaidról is. Mert abba semmi rossz nincs, hogy nem jársz buliba. Valaki otthon ülős típus, én is ilyen vagyok.


Én például olyan férfit tudok elképzelni magam, aki: kedves, megértő, türelmes, oda figyel rám, de nem mászik a nyakamba, aki rommantikus, de nem telik így minden napunk. Akiben van bunkóság, önzőség, és érzéketlenség, de mégis kimutatja, hogy szeret. :)

2011. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen egós, de ez a tulajdonságokat meglátják mindenkiben vagy is egy bunkó parasztban is. Tudod a külső elvakítja őket néha:D
2011. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Leírom szívesen bármilyen tulajdonságomat, akit érdekel kérdezzen.

Rosszak: néha kicsit naiv vagyok, és hiszékeny, hamar megbízom az emberekben(de most már odafigyelek jobban rá). Néha már nehezen tudok optimista lenni, de azért igyekszem. Keveset olvasok, pedig többet kellene. Nincs kisugárzásom, és talán még a magabiztosságon lehetne fejleszteni, de azért nem vagyok félénk.

2011. febr. 12. 23:31
 5/14 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok lány, de annyit mondanék, hogy szinte mindenki ezt mondja magáról... Mindenki olyan odafigyelő, szeretetreméltó, kedves, okos, művelt, megbízható, hűséges és ezek mellett ráadásul szerény is. Csakhogy általában a valóság az pont ezeknek az ellentettje, tehát ez a Te szádból nem igazán hiteles - szerintem -. :)
2011. febr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mivel ez egy anonim oldal, ezért:

1. kérdezőként nincs okom rá h hazudjak

2. a "Te szádból nem igazán hiteles" megállapítás alaptalan, mivel nem tudod ki az a "Te" :)

Viszont a többi dologgal egyetértek amiket leírtál.

2011. febr. 13. 00:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ismerkedni? Férjhez mentem egy pont ugyanilyen pasihoz. Csak adósságot hozott a házasságunkba, de hűséges, okos, utálja a cigit és az alkoholt, soha nem drogozott. Csak a foci, mint sport és a számítógépes játékok a hobbija. Imád engem és a másfél éves lányunkat, olyannyira, hogy fél évre kiment külföldre dolgozni, hogy könnyebben boldoguljunk. Pedig nagyon nehéz neki elviselni a hiányunkat. Nyugodtan ismerkedj ilyen pasikkal, mert ők jelentik a jövőt és a boldogságot (tapasztalatom szerint).
2011. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok. Adósságom szerencsére nincs, nem tartozok senkivel, el tudom tartani magam a fizetésemből.
2011. febr. 15. 19:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség ilyeneket kérdeni itt. Bár önbizalmat biztos ad ha sok neked kedvező hozászolást kapsz, de így akkor se fognak veled ismerkedni ha eddig se tették azok akikre gondolsz. Persze ez nemjelent semmit, ha úgy jön ki a lépés miért ne, de nem értem tényleg 25évesen miért kérdezted meg? Úgy tudom ha ismerkedni kezd két ember, nem egyből ezek mind tulajdonságaid miatt fog felkeresni, érdeklődni feléd bárki. Pont ez az, hogy ismerkedtek, az jó ha ilyen vagy, de nem hinném, hogy minden leírt tulajdonságodat egyből kiterjeszted felé.
2011. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!