Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ismerkednétek egy olyan sráccal aki. (folyt. )?

Figyelt kérdés

... kedves, megértő, odafigyelő, türelmes, okos(mások szerint), hűséges, őszinte, nincsenek káros szenvedélyei

ugyanakkor nem nagyon jár bulizni, társaságba sem olyan gyakran, nincs túl sok hobbija, anyagilag sem áll olyan jól(de simán el tudja tartani magát a fizetéséből)...


2011. febr. 12. 23:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

igen. bármily hihetetlen léteznek olyan lányok, akiknek ez az ideáljuk. :)

milyen nehéz ilyen fiút találni:/

2011. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Nem nehéz ilyent találni! Csak te keresed rossz helyen!? Bár az is lehet,hogy az én baráti köröm,családom...és persze jómagam vagyunk "gyári hibásak".

No persze ez amit felsoroltál rám sem igaz mind hiszen: káros szenvedély-fősulis korom óta dohányzom, "bocsi" de nem csak éppen,hogy el tudom tartani magamat a fizumból hanem kimondottan jól keresek(és még piszkosul büszke is vagyok rá,hiszen keményen megdogozom/dolgoztam érte!), bulizás olykor-olykor hiszen gyakran más dolgok fontosabbak,"kedves, megértő, odafigyelő, türelmes, okos(mások szerint), hűséges, őszinte,"-szerintem ez alapvető az imádott NŐ-vel szemben, és mostanra aki már elég nagyképűnek gondolta magabiztosságomat annak áljon itt még egy fricska: sorry de még jó pasi is vagyok!


Egy szó mint száz babám!:Keress és találni fogsz! :) Amúgy ne feledd! Az élettől mindig annyit fogsz kapni amennyit adsz!Mert bizony a világ egy nagy tükör és mindenki "csak" magát látja benne!


U.i:szomorú a helyzet ha egy kedves lánynak ezek(mármint az általad leírtak) csak az álmai lehetnek! Szívből kívánom,hogy ez megváltozzon és megtaláld: "Ő"-t :)

2011. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

19:29 vagyok! Én pont azért szerettem bele a férjembe mert mindent egyből kimutatott: az udvariasságot, a kedvességet, a fizetését meg tudtam mivel egy helyen dolgoztunk és ismertem az adott beosztás bérezését a hivatásos katonáknál. Szerintem tök jó, hogy 25 évesen így gondolkodsz. Bárcsak több ilyen ember lenne és nem az lenne a trendi, hogy ki mennyi emberrel feküdt össze, mennyi drogot próbált ki és, hogy majdnem minden hétvégén eszméletlenre issza magát. Én soha nem drogoztam, a cigit kipróbáltam (de ki nem?) és soha életemben még becsípve sem voltam - nem is hiányzik-. Az a baj, hogy kevés az ilyen értékrendű ember a mai világban mint Te kedves kérdező!


Egy 26 éves anyuka

2011. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nos a legtöbb tulajdonságot hiába is írnám meg egy lánynak mert ezeket nem elhinni hanem megtapasztalni kell. Nem olyan dolgok amikkel egyből indítok, hanem idővel a másik fél rájön h ezek jellemeznek. Nem azért raktam ki a kérdést, mert itt szeretnék ismerkedni, más okom volt rá.
2011. febr. 16. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!