Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentinnapra vettem a páromna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentinnapra vettem a páromnak egy boxert szerintetek oda adjam neki? ( bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Annyi vele a baj hogy a new yorkerbe vettem ahova ugye ő is jár és akkor megnézheti az árát vagy mit tudom én... Szerintetek gáz ? Oda adjam ? még most van időm eldönteni.
2011. febr. 13. 20:09
 1/5 kukkumpityere válasza:
mi a baj az araval? annyira olcso?
2011. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is igazán az hanem hogy ő is jár oda és akkor látja hogy ott vettem meg ilyesmi... :S szerinted?
2011. febr. 13. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan add oda neki, mit csinálsz vele, ha nem adod oda? hordod?
2011. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a cimkéjén is látni fogja hogy ott vetted...

de inkább örül, mert ismered az ízlését, nem?

meg nem hiszem, hogy ha legközelebb bemegy, azt fogja sasolni, hogy mennyibe kerül

2011. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi ebben a gáz? Ha meg meglátja hát istenem, ennyi erővel kaját se vigyél a sarki boltból, mert ő is jár oda.

Ha jár a boltba akkor gondolom szereti az ottani minőséget, ez esetben nincs baj.

2011. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!