Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a páromnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak, hogy megnéztem az üzeneteit?

Figyelt kérdés

Nagy hibát követtem el. A minap párom belépve maradt iwiw-en a gépemen. Mikor én akartam jasználni vettem ezt észre, de nem tudtam megállnu, megnéztem az üzeneteit.

(Csak amiket az exével váltott)


Nem félek, hogy megcsal, de nem tartom magam olyan solra, hogy ne aggódjak, hogy majd elhagy valakiért.


Mit tegyek? Szívem szerint elmondanám neki de fèlek, hogy ez teljeseb tönkre teszi a köztünk lévő bizalmat


2011. nov. 8. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
akkor ne mond el.
2011. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 LadyLee ***** válasza:

El ne mondd!


Lakat a szádra és legközelebb meg ne csinálj ilyen butaságot.

2011. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Normálisvagy? ***** válasza:

Szerintem, ne mondd el neki..., ez nem fog kiderülni, csak ha elárulod neki!

Ha el is mondanád, akkor jönne az a szöveg, hogy nem bízol meg benne stb... stb...

2011. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 napietus ***** válasza:
0%
ne mondd el, mert dobni fog érte (joggal). és legközelebb ne csinálj ilyet!
2011. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én 8 éve vagyok együtt a párommal, de nekem nem volna tiszta a lelkiismeretem, ha ilyet csinálnék. Mármint csináltam ilyet (teljesen ad hoc módon, semmilyen hátsó szándékom nem volt), elmondtam neki, bocsánatot kértem, neki rosszul esett, de nem volt takargatni valója. Egyszer megint megtettem, de akkor azért, mert okkal gondoltam, hogy takargat valamit (nem is állt messze az igazságtól). Ekkor ő azt mondta, megérti, adott rá okot, legközelebb nem fog. Egyszóval egy igazi hosszú kapcsolatban szerintem nem jók a titkok, nekem bármikor elolvashatná a barátnőm minden levelezésem, el tudok számolni minden szavammal, ahogy ő is.


Persze ez nagyban függ attól is, milyen rég vagytok együtt. Ha pár hónapja járok egy csajjal, akkor semmi köze a magán levelezésemhez, de amikor már közös az út, akkor szerintem ez nem probléma. Ellenben, ha elmondod neki, és bocsánatot kérsz, még el is mélyítheti a bizalmat, mert tudja majd, hogy, ha rossz fát teszek a tűzre, azért vállalod a felelősséget (ha értelmes, ha nem az, akkor persze lehet, hogy s*ggfej leszel a szemében).


Persze, ha csak jártok, felszínesen jól érzitek magatokat, akkor ne mondd el neki, ellenben, ha tényleg komoly a dolog, akkor fontos az őszinteség.

2011. nov. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
nehogy elmondd, mert egy életre megrendül a beléd vetett bizalma! és tényleg ne csinálj ilyet többet! nem hallottál még a levéltitokról? nagyon aljas húzás volt
2011. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

Mégis hogy jösztök ahhoz, hogy más személyes dolgaiban kutakodjatok? Ez nagyon fel tud dühíteni. Érdekes, hogy a csajok elvárják az őszinteséget, de most mégis mindenki azt javasolja, hogy nehogy elmondd. Bezzeg fordított estben már jönne a hiszti, hogy nem bízik benned, hogy lehet ilyen stb.

Így kezdődik. Most csak belenézek az iwiw-jébe, aztán az e-meiljeibe, majd az sms-eibe, mert én kíváncsi vagyok.

2011. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Egyébként osztom aaz előttem szóló véleményét: megdöbbentem, hogy mindenki reflexből a "ne mondd el neki" tanáccsal jön elő, miközben mindenki azt szajkózza, hogy a jó párkapcsolat alapja az őszinteség...
2011. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kegyes hazugság! Kussolj róla!
2011. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 LadyLee ***** válasza:
100%

Fontos dolog az őszinteség, de ez egy annyira komolytalan dolog, ráadásul a kérdés leírója is megbánta, lekiismeretfurdalása van, nyilván nem fog többet ilyet csinálni. Ebben a helyzetben szerintem nem szabad elmondani, csak megrendül a srác bizalma benne.


De többet tényleg ne forduljon elő, irbumburgum! :)

2011. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!