Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult kapcsolatban vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult kapcsolatban vagyok. Miért viselkedik így a párom? Mi akar?

Figyelt kérdés
Bonyolult kapcsolatban vagyok. Egyfelől azért, mert van köztünk 19év, másrészt azért, mert titkos viszony. Ő volt a kezdeményező, elmondta, h belém szeretett. Két hónapot is várt, amíg én lefeküdtem vele(nekem ő volt az első, ezért akartam várni -22éves vagyok). Minden jó volt. Aztán jött a tél. Egyre inkább elkezdett félni, h lebukunk, de azért fel-felhív, és aranyos mikor találkozunk. Egyszer volt egy olyan mondata, h majd jön a tavasz, és minden jó lesz. Szeretem őt. Nagyon. De néha szenvedek. Ugye azért még szeret, csak azért viselkedik furán, mert fél... Kérlek, nyugtassatok meg. Az elítélő üzeneteket kérlek mellőzzétek. Az most igazán nem hiányzik. Amúgy én az elején tiltakoztam is, de az érzéseimnek nem tudtam parancsolni. (fél éven át kerülgettük egymást.nem mondtunk semmit, de éreztük - és mások is észrevették - h vmi alakul köztünk)Ugye nem akarja, h vége legyen?Volt, mikor rákérdeztem, de azt mondta, h ne aggódjak, minden ok.
2009. febr. 11. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Várj...A titkos viszony mit jelent?Van valakije?

Amúgy szerintem ez a korkülönbség egy kicsit nagyon morbid,de emiatt ne pontozzatok le,elmagyarázom:

A te 22 éveddel a gondolkodásmódod közel sem olyan,mint egy 41 éves pasié...

Ha az én véleményemre lennél kiváncsi (amit fentebb leírtak miatt kétlek),akkor azt mondanám,hogy átver!!!!

Persze,hogy azt mondja,hogy minden ok,mert jól esik neki,hogy futsz utána...

Mégegyszer elmondom,ez az én véleményem...-Reaper- [22/F]

2009. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

-Reaper- vagyok,valami kimaradt...Évszakonként szerelmes? Áh,mese habbal,amit mond...Benne van a mondókádban a "lebukunk" jelző is,ebből arra merek következtetni,hogy van valakije rajtad kívül...

Nem fog véget vetni annak a kapcsolatának sem,és veled sem akarja majd abbahagyni,csak minél tovább érezhesse...Egyszer muszáj lesz választania,örökké nem lehet titkolózni,és ilyenkor bizony a szeretők szoktak rosszul járni...

2009. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem hiba volt kérdést feltenni,hiszen nem lehet mindent leírni, ami van. Amúgy, igen: van vkije. De azt is tudom, h szeret, és látom, h néha nagyon szenved attól, amit csinálunk. És,hogy miért a tavasz? Ez is a kapcsolat bonyolultságából fakad...mivel nem egy városban élünk, mégis heti kapcsolatban vagyunk, de csak egy harmadik helyen tudunk találkozni. Ezért bonyolult. És ne haragudj, de azt nem hiszem el, h átver, mivel már elég jól ismerem. Először voltunk barátok. 2éven keresztül csak beszélgettünk...talán így kicsit jobban látod a dolgokat...
2009. febr. 11. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen dilemmákra nekem mindig az a válaszom, hogy ne a hibákat keresd a másikban. Örülj annak ami épp van.

Ugyanis (főleg kis hazánkban ahol egyéb más nehézség is adódik) a sorozatos aggodalom problémákat szül, folyamatos témát ad amin gondolkodni lehet, kombinálni, és elveszti az ember az élet értelmét, az örömöt.

Nekem 11 év volt a legnagyobb korkülönbség és szerintem a kor nem számít.

Határozottan vallom viszont, ha te folyamatosan problémázol velekapcsolatos valamin, akkor az kihat a kapcsolatra, ezt ő is megérzi, és olyan spirál indul be, aminek előbb utóbb inkább rossz mint jó vége lesz. Úgyhogy szerintem töltsetek együtt minden pillanatot boldogan, ebből vagy az lesz hogy téged választ, mert jól érzi veled magát, vagy az lesz hogy volt pár boldog éved... 41 éves ember életét ennél sokkal közvetlenebb módon nem tudnád befolyásolni, és ez talán nem is cél.

Look at the bright side of the life.

2009. febr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"azt nem hiszem el, h átver, mivel már elég jól ismerem"


Szerinted mi ez az egész szeretősdi, ha nem átverés? Neked jó, hogy csak 3. vagy? Ez a pasas csak szórakozik veled, élvezi, h 2 nő kényezteti. Ha szeretne, feladná a másik kapcsolatát.

Nem elítéllek, csak sajnállak, mert csúnyán átvernek. Próbálj meg kilátni a rózsaszín ködből és állítsd választás elé!

2009. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

-Reaper- vagyok...Szerintem inkább elvette az eszed ez a férfiú...Azt nem akarom/merem/tudom elhinni,hogy neked jó a másodhegedűs szerep...Nem fog,mert nem akar változtatni,mi több kell 2 nőnél?Érdekkapcsolat,hallottad már ezt a fogalmat?Azt hiszed én nem csináltam már ezt?Dehogynem,volt 2 nőm egyszerre,én is nagyon élveztem,míg valamelyik meg nem unta...Én akkor a gyerekemet,és a volt párom vesztettem el.

Mellesleg mondok még valamit...Ha ez a pasi esetleg egyszer mégis téged választ,mi a biztosítékod arra,hogy majd mikor veled lesz olyan komoly a dolog,mint most a jelenlegi párjával,akkor veled nem fogja ugyanezt csinálni?

2009. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, h még mindig nem tudtam leírni világosan a dolgokat.Végülis lényegtelen. Csak még egy kérdés. Ha egyszer volt olyan, h neki nem jött össze a szex (remélem értitek), az gondolom nagyon rosszul hat a pasikra. Azt hiszem azóta furcsább. Talán idő kell neki?
2009. febr. 12. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!