Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

Ez mennyire természetes magatartás? Szoktatok ennyire hülyén viselkedni?

Figyelt kérdés

kicsit hitetlen vagyok azügyben, hogy bejövök egy nagyon szép csajnak ,aki belül sem mondható sötétnek egyáltalán.


de ilyen hogy tök messziről rám köszön, egy nap 2x 3x is,meg ahogy néézz..áááá:D olyan meglepő de tényleg, nem is az hogy csúnyának tartom magam, mer nem vagyok az ,sőt.. bármi nagyképűség nélkül mondom ,viszont a fogaimmal nem vagyok megelégedve, ő meg egy "exfogszabis" csaj nagyon szép fogakkal, ebből adódóan őt sem hagyja hidegen hogy milyen fogai vannak a barátjának


szval úgy viselkedek vele néha mint akit nem érdekel. mint akire csak néha ráköszönök ha meglátom, holott sokkal többet szeretnék, de mégis bénának érzem ha odamennék hozzá, ha egyedül van akkor megteszem ,de így hogy a barátnőjével beszélget ,már nehezebb..nem is tudom hogy lehetne "odalépni" hogy ne tűnjek bénának


fészbukon is fent van, de az még sem olyan mint személyesen


építő jellegű válaszra mindenképp kíváncsi vagyok:)

18f


2011. szept. 27. 16:49
 1/2 Jófajta ***** válasza:
hát mondjuk beszélj vele Face-n és hívd el valahova ahol elég valószínű hogy nemleszenk ott a barátnői.
2011. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ha nem vagy megelégedve a fogaiddal, menj fogorvoshoz. Máris ott a jó pont, amúgy meg honnan tudhatnád, ő mennyire "fogcentrikus"? Nehogy már ez álljon az útba!
2011. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!