Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mért van az hogy valaki megcsalja a párját, később pedig fura kifogással dobja a szeretőjét?

Figyelt kérdés
Mért mondja azt valaki a második személynek ,hogy azért nem akarja folytatni,mert fél ,hogy beleszeret?Mért baj ,az ha valaki másba szeretünk bele,mint akivel a kapcsolatban vagyunk.Lehet bárkivel szakítani,nincs mire várni.Ha jön más akibe beleszeret,akkor mért nem lép,mért fosztja meg magát attól az érzéstől ami jó ,a "szerelemtől".
2011. febr. 14. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert valójában azt szereti, akivel addig is volt, viszont bűntudata van amiatt, mert megcsalta.
2011. febr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha egyszer már megcsalja,akkor teljesen mindegy a lelkiismeretének.Azzal,hogy kilép a kettős játékból még nem csinálhatja vissza a történteket.
2011. febr. 14. 18:08
 3/12 A kérdező kommentje:
A bűntudaton nem segíthet,akkor is megmarad az ami eddig kialakult.Semmivel nem tudja visszacsinálni és nem segíthet ezen.
2011. febr. 14. 18:10
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos így van ahogy az első válaszoló írta!


Sajnos jártam már így én is....

És elég sz@r érzés volt.


Az aki azt mondja neked mint szeretőnek vagy 2. személynek, hogy fél attól h belédszeret ezért nem hagyja ott a pasiját az egy NAGY HAZUG RIB@NC!


Ha annyira rossz a kapcsolata a pasijával és valóban nem szereti akkor simán otthagyja! De nem így van. Csak hiteget téged azzal h beléd fog szeretni és majd otthagyja a pasiját, csak biztosra kell tudnia h szereted....ha ezt mondja az már régen rossz!


Én is beettem egyszer ezt a sz@rt egy csajtól, reménykedtem, sokáig reménykedtem hogy több is lesz mint szex vagy heti 1-2 tali de nem a végén vele maradt!


Szóval másképpen egy unatkozó hazug kis rib@nc aki kihasznál akit csak lehet!

2011. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
(27/F) Hát nem tudom, hogy csaj, ill. pasi vagy-e, de az biztos, hogy átbxsztak. Te csak dugni vagy jó egyszer-kétszer, de ennyi. Ha komoly kapcsolatra vágysz, keress egyedül álló partnert. Aki veled csalta a partnerét, az téged is csalhat mással.
2011. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van szeretőm és úgy érzem már nagyon kötődöm hozzá érzelmileg is. Gyerekeim is vannak, férjem is. Neki is van felesége, gyereke. Valahol már ő is szeret, de fel sem merült köztünk, hogy mi együtt, mert tisztában vagyunk azzal, hogy a mögöttünk álló családokat nem bonthatjuk meg. Rám itt van szükség, rá ott. Ez csak pillanatnyi fellángolás, mert tudom sosem leszünk egymáséi. Bár tart már pár éve.
2011. febr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő:ha tart már több éve ,akkor miért jó ez a kettősség?Vagy az egyik vagy a másik közül már ennyi idő alatt választani kellett volna,szerintem.Ha tudod ,hogy közösen nincs jövőtök,akkor mért nem lépsz ki ebből,mért alázod meg a párodat azzal,hogy így cselekszel?Nem értem ne haragudj.....Ezzel nem elítélni akarlak,csak pusztán tényleg a kíváncsiság ami kérdez belőlem?
2011. febr. 16. 13:31
 8/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatot nem kérdőjellel akartam zárni:)
2011. febr. 16. 13:32
 9/12 anonim ***** válasza:
13:25-ös kommentelőnek: de 1 álszent qrva vagy. Hogy vagy képes tök természetességgel írni 1 ilyen kettős játékról? Hogy birsz a tükörbe nézni, hogy éveken át szemen köpöd a párod, és a családod?
2011. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

több okból nem lép le valaki a szeretővel:

1. nem adja fel a magánéletben képviselt státuszát

(pl nem akar elmenni albérletbe, amikor közös kéró van, nem akar leégni a rokonok előtt-ha számít neki a híre, stb)

2. a párját nagyobb volumenűnek tartja a szeretőnél, de ezt a szeretővel nem szokták közölni

3. félrelépni sokkal vonzóbb és könnyebb, mint lelépni akármilyen kapcs-ból

az utóbbi jobban megvisel mindenkit

4. mindenki a biztonságérzésre törekszik, a szerető simán leléphet, a párja is, de az kevésbé valószínű

2011. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!