Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet vele csinálni? Ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet vele csinálni? Ne vegyem figyelembe?

Figyelt kérdés

Szóval.Ez egy bonyolult ügy.Lefeküdtem egy fiúval,akibe belevagyok esve.De nem járunk,csak...vagyunk.Több mint szex,de...szóval bonyolult.Egyedül a legjobb barátnőmnek mondtam el,aki mint kiderült nem a legjobb barátnőm.

Elég rendesen összevesztünk,mert megtudtam,hogy rengetegszer hazudott nekem,másoknak hazudott rólam,átvágott és csak azért vagyok neki,hogy legyen valaki mellette,mert rajtam kívül mindenki ki nem állhatja.Miután ez kiderült mondtam neki,hogy szüneteltessük ezt a barátság dolgot,mert nem szeretném a hátralevő félévet az osztállyal tönkrebaszni ilyen miatt.Ezek után ő elmondta mindenkinek,hogy mi történt a fiúval.Azóta van egy srác aki minden adódó alkalommal beszól.Múltkor a tanár előtt ordította el,hogy:"Na mért van szar kedved,nem aludhattál ott xy-nál és nem baszathattad meg magad?"

Valamint egyfolytában leribancoz.Ma is,nem értettünk egyet valamiben erre ilyet szól,hogy:"Te csak fogd be,te ribanc k*rva."

Mindig talál alkalmat,hogy megszégyenítsen.Pedig eddig semmi bajunk nem volt egymással,szóval nem is értem.Nem ártottam neki.

És nem csak a ribancozás...egyiknap beszéltem egy ismerősömmel,aki díler,és a tanár előtt oda kiabálta,hogy :'Na mivan,fű kellene?'

Azt hittem elsüllyedek.

Több gondom is van,de ezek rátettek még egy lapáttal,és egyfolytában sírógörcsök törnek rám.Ráadásul mikor a fiúval arra kerülne a sor,akkor sem tudok odafigyelni és abba kell hagyni,mert nem bírom elviselni magam...Teljesen kikészít.:/


2011. febr. 14. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és hanyadikos?? :)
2011. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsi,de ezt inkább nem írom le.Szerintem ez itt most nem számít.Ha leírnám,úgyis csak a fikázás menne,meg a vagdalkozás.
2011. febr. 14. 19:56
 3/14 anonim válasza:
55%

Szerintem nem kell ezen csodálkozni. Említetted, hogy a fiú meg ti csak úgy vagytok. Akkor ezek szerint ez csak egy kis alkalom volt, ami többször akár vele, akár mással megeshet - CSAK ÚGY.

Na, akkor gondolkozz el alulról a 9. sorról!

2011. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Értem én,sokan elítélik ezt a dolgot.Viszont,senkinek semmi joga ahhoz,hogy ítélkezzen,és megalázzon.

Direkt írtam,hogy több mint szex.És nem egy alkalom volt.

Tudod.Make love,not war.

Attól,hogy szeretkeztem azzal,akit szeretek,attól még nem leszek ribanc.De köszönöm szépen,sokat segítettél...:)

2011. febr. 14. 20:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Jó, mondjuk egy 8-9. osztályos szájából érdekesen hangozhat, hogy "make love, not war", gondolom azért kérdezték az életkorod...
2011. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Olvassatok a sorok közt, még fél év az osztállyal ergo 8.-os vagy 12 ill. 13.-os lehet. Nem mondja el a korát vagyis valszeg 8.-os. Nem szeretnélek bántani kedves kérdező, de ez fontos infó. A volt bnőd is ilyen idős, és úgytűnik agyilag picit lemaradt. Ne foglalkozz vele. Ha benő a feje lágya akk beszéljétek meg.

U.i.: sok szerencsét a pasival.

2011. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó.:)

Tulajdonképpen direkt írtam így,mert nem akartam leírni a korom,és így hátha nem kérdeznek rá,mert leesik nekik.:)

2011. febr. 14. 20:28
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem szeretnék szőrszálhasogató lenni, de mondjuk lehetne az is, hogy év végén valahova máshova költöznek, vagy sulit vált... (:
2011. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát ez elég ciki ügy... Nekem is volt egy ilyen "barátnőm" aki egy "dörti pikcsört" szerzett rólam nem tudom hogyan és kirakta Twitterre, Facebookra, Iwiwre, mindenhova... és a képen annak a fiúnak az ölében ültem, aki hírhedt nagy csajozós, úgyhogy kaptam mindenhonnan a pofonokat..:P Szüleid tudnak róla?

14L

2011. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem,nem tudnak.Bár van egy sanda gyanúm,hogy anyum sejti.:)
2011. febr. 14. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!