Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem élvezem a szexet. Valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem a szexet. Valami tanács? Többi lent

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt barátommal, szűz voltam és ő is együtt veszítettük el, már rendszeresen csináljuk de én egyáltalán nem élvezem, ellenben vele.

Most ő csinálja rosszul vagy velem van valami gond?

légyszi csak értelmes válaszokat!


2011. febr. 14. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy szexuálisan is vonzódj hozzá. ;)

Meglehet, hogy nem tud felizgatni kellőképp,ezáltal nem élvezed a szexet, fájdalmat okoz.

2011. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudtok beszélni erről?Mert az mondjuk fontos lenne,ezt egyedül nem tudod megoldani.Próbáld ki egyszer(akár úgy,hogy ő is ott van),hogy magadnak mivel tudsz örömet okozni,és az már egy jó kiindulópont lehet.
2011. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ilyen téren viszont eléggé zavarban vagyok, nem engedem el magam, maszturbálni se szoktam. de beszélni szoktunk erről az egészről de pl én új pózokba se akarok belemenni nem tudom miért:S
2011. febr. 14. 20:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor itt a probléma: a gátlásaid akadályoznak abban hogy elengedd magad szex közben, és így élvezni se tudod. Az hogy soha nem maszturbálsz, elég nagy baj, hisz álatlában így alakul ki a lányok orgazmuskészsége, enélkül pedig nem kellett volna a szexbe belekezdeni. először a pettingnél kellett volna elidőznötök addig, amíg gond nélkül el nem tudsz élvezni. Elsősorban arra kéne törekedni, hogy a párod orálisan, vagy kézzel kielégítsen téged az aktus előtt. Viszont amíg ilyen gátlásaid vannak, kétlem hogy ez sikerülne...

Kérdés hogy mi miatt alakult ki benned ekkora gátlás a szexualitással kapcsolatban? Neveltetés? Rossz tapasztalat?

Próbáljatok minnél többet beszélgetni erről, majd olyan helyet, alkalmat teremteni ahol tökéletes nyugalomba lehettek (pl. nem kell attól félnetek hogy meghallanak titeket a szomszéd szobában)

Próbáljátok meg elnyújtani az előjátékot, esetleg egy időre teljesen mellőzni a közösülést, és orálisan vagy kézzel kielégíteni egymást. Lehet hogy 1-2 pohár pezsgő vagy bor is jót tenne neked, kicsit felszabadultabban tudnál viselkedni.

2011. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A helyzet kb nálam is ez volt.

(Mind2-en szüzek,tartottam a változásoktól,és nem élveztem stb).

A kutya ott van elásva hogy minden fejben dől el!Ha szereted és akarod szeretni és akarod a szeretkezést akkor élvezni is fogod és úgy fogod élvezni ahogy neked az jó(más pózban is akár).

Ne legyél görcsös és akard a szexet,máshogy soha nem fog jó lenni és előbb utóbb nyűgnek fogod érezni és még a gondolatától is "elkap a hányinger" rosszul érzed magad.

Sok sikert!

2011. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2011. febr. 14. 21:17
 7/11 A kérdező kommentje:
A párom nem tud ebben elrontani valamit? vagy a fiúknál nem is lehet?
2011. febr. 14. 21:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogyh elrontani? Nem értem a kérdéset.
2011. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy ilyen esetben a partnerem is lehet rossz, ugy értem, hogy nem jól csinál valamit
2011. febr. 15. 06:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát esetedben valószínűleg nem erről van szó. A gátlás, az hogy nem tudod magad elengedni szex közben, önmagáéban akkora probléma, hogy jöhetne bármekkora lepedőakrobata, tuti nem tudna téged kielégíteni, ha annyira görcsölsz hogy még egy egyszerű pózt se mersz kipróbálni.
2011. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!