Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ERdemes varni ra ha szereto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ERdemes varni ra ha szereto vagyok?

Figyelt kérdés
8 honapja tart a kapcsolatunk,neki van baratnoje,hiteget h barmi lehet meg a mi kapcsolatunkbol, h fontos vagyok neki, ha nem vagyok vele hianzyok. nagyon szeretem,kulonben nem lennek vele. Lehet ebbol meg valami vagy engem fog majd dobni idovel?
2011. febr. 15. 01:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha a kapcsolatotok csak a szexrol szol, akkor nem fog dobni, amig te nem mondod, hogy ennyi. mast nem akar toled. sajnos ez van. es egyre gyakrabban.
2011. febr. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


várjá rá...mert egy megpakolt szkér után miért futsz? Ilyen sok idő után is? :S Inkább gyere vagyok én...azt majd meglátod a beszélgetések alkalmával elfelejted xD :D Nah de komolyan...nem éri meg...sztem keress mést :(

2011. febr. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
énis voltam egy csajjal akinek volt egy idősebb pasija, aztán mondta, hogy akkor elhagyom hogyha mi együtt leszünk én mondtam neki h akkor nem kelessz, hogyha egyedül nembírnál rám várni azaz nem akarsz 2 szék közé esni.
2011. febr. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen vársz. Nem is tudom, hogy egyáltalán miért hiszed azt, hogy majd miattad szakít. Eddig nem tette meg, ezután sem fogja. Azt sem értem, hogy mikor belementél a szerető kapcsolatba hogy gondolhattad, hogy szétrombolod a kapcsolatot és te leszel a kiválasztott.
2011. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írtad, hogy "hiteget", mi a kérdés?

A férjemnek is volt barátnője, mikor megismerkedtünk. 1 hónap múlva szakított vele, mert úgy gondolta, velem akar lenni. Nem kényszerített a szerető megalázó pozíciójába. (Megjegyzem, bele se mentem volna, én nem osztozom, inkább nem kell.)

Ha komolyan akarna tőled bármit, már ő is megtette volna.

2011. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ne várj rá.ez a pasi téged nem szeret külömben a 8 hónap alatt már rég dobta volna a csaját,és csak veled lenni.ez neki így tök kénylemes,otthon várja a biztos kapcsolat,benned pedig megtalálta az ami abból a kapcsolatból hiányzik.esze ágában sincs felrúgni érted a régi kapcsolatát.erre már rá kellett volna h jöjj 8 hónap alatt.
2011. febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell érezned,hogy érdemes-e rá várni.Ha jó vele lenni akkor csak folytasd vele majd alakul valahogy.
2011. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőjéhez mi köti: Gyerek, anyagi függőség, érzelmi szálak?


Ezeket csak te tudod meg ő. Nyilván szeretnéd, ha csak pozitív válaszok érkeznének.


Én azt mondom, hogy élvezd amíg tart. De legyél nyitott, járj nyitott szemmel, és, ha jön egy független hapsi, akibe bele tudsz szeretni és ő is beléd, akkor menj. Ha kibíros addig ezt a viszonyt.

Ha lelkileg meg nagyon meggyötör ez a jelenlegi, akkor legyen tartásod és lépj ki!


Sok sikert!

2011. febr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!