Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy észrevegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy észrevegyen? 16f

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves lány és nekem nagyon tetszik.

Még sosem beszéltünk élőben csak msn-en de már láttuk egymmást.

1 hete bezsélünk msn-en és van,hogy tök jófej,de pl tegnap is olyan furcsa volt.

Le sem sz@rt :/

Van mikor tök jól elbeszélgetünk,de most akkor így nem tom,h mi lesz.

Korán van még ahhoz,hogy mondjuk megkérdezzem,hogy jönne-e velem haza ? (vonat)

Vagy ink ismerkedjek msn-en,hogy ne legyen kínos csend élőben ?


2011. febr. 15. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, van-e kedve találkozni veled. Meghívhatnád pl sütizni vagy hasonló helyre, ahol lehet beszélgetni. Nem mindenki olyan MSNen, mint élőben, ezért fontos lenne megismernetek egymást igaziból - felejtsd el az MSNt, hiszen virtuálisan nem tudsz kapcsolatot létesíteni. Hívd el, ha azt mondja hogy nem, akkor valószínűleg nem érdekled. :/ Ha igent mond, nyert ügyed van. Akkor se támadd le rögtön, hanem barátkozz vele, és ha kölcsönösen szimpatikusok vagytok egymásnak, akkor bármi lehet belőle. :)
2011. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi =/
2011. febr. 15. 19:36
 3/8 A kérdező kommentje:
mind1 vége letiltottam
2011. febr. 15. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért?:S
2011. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok szimpi neki,azért mert rasszista vagyok.. -.-"
2011. febr. 16. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Pff.. :D Akkor nem érdemes vele foglalkozni. Keress valakit élőben, aki szimpatikus :)
2011. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom ^^ köszi
2011. febr. 17. 20:05
 8/8 anonim válasza:

Ez tök jó!

Én is ugyanígy jártam,még az időtartam is stimmel.Sorstárs :D

2011. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!