Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A huszon éves fiatal férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszon éves fiatal férfiak mit akarnak a 14-16 éves lányoktól?

Figyelt kérdés

Oké, azt értem hogy az ilyen korú lányok már mind többnek néznek ki, meg nőiesen akarnak viselkedni, de mi van azokkal, akiknek mondjuk ennyi idősen még nincs nagy melle csak szépek egyszerűen és nem is festik agyon magukat meg nem járnak rövid topokban?

Azoktól mit akarhatnak? Pusztán a természetes szépség miatt tetszhetnek nekik?


2011. aug. 7. 00:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Tetszhetnek simán.

Nem minden a sexről szól egyébként sem.

2011. aug. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

én nem tudom mit akarnak . 14éves lány nekem még gyerek.

21 F

2011. aug. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De mi tetszhet bennük?
2011. aug. 7. 00:52
 4/21 Páncsúrká ***** válasza:
86%

csak arra kellenek hogy kihasználják őket.

minél naívabbak annál könnyebben érnek el náluk a férfiak bármit is.

2011. aug. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Szép, ártatlan, törékeny, a belső tulajdonságai, érdeklődési köre. De nem feltétlen jelenti, hogy valaki sexet vagy kapcsolatot akar ennek ellenére. Vagy te erre gondolsz most?
2011. aug. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Én erkölcsi okokból nem kavarnék egy ilyen fiatal lánnyal. 19 évesen nekem az alsó határ 16év. De sajnos sok bolond lány leáll a nagymenő 25évesekkel, és a fene tudja miért. Nemmondom kipróbálnám a szexet egy nálam sokkal fiatalabbal, de ez tulzás, és undorító.
2011. aug. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Egy huszonéves Férfinak a korosztályában nagyon kevés az esélye, mert a Nök nagyon nagy százaléka 30-40 esetleg 50 éves társat keres magának.
2011. aug. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

"de mi van azokkal, akiknek mondjuk ennyi idősen még nincs nagy melle csak szépek egyszerűen"


én speciell az olyan lányokat szeretem akiknek még nem nőtt ki a melle (53/F)


:D problem?

2011. aug. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
történelmi meg egyéb biológiai okok miatt a nők nagy része idősebb párt keres maga mellé...a pasiknak meg általában mindegy, csak ne kukija legyen... XDD
2011. aug. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
csak szexet..
2011. aug. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!