Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet másodszorra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet másodszorra egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
kb 2 hónapja a "volt" barátom mondta h próbáljuk meg még 1x,találkozgattunk nem tudtam választ adni,gondolkoztam rajta.aztán belementem és 1 hónapja együtt vagyunk.neki előtte volt 4 hónapig egy b.nője,egy olyan csaj akit én utálok és ezt ő is tudja.Ezek után ez belém is véste magát+ az is hogy ő akarta abbahagyni,és amikor félév után is tudta h. szeretem annyit mondott(írt) hogy ő nem akar már velem lenni és semmi olyat nem érez.Ezek után én hogy fogom tudni megint megszeretni? igazság szerint nem is akarom már megszeretni mert nem érdemes,nemis érdemelné meg csak azt hogy énis ugyanúgy otthagyjam,amit már az egy hónap alatt jópárszor mondtam neki,de ő csak mondja hogy ne hagyjuk abba mert velem akar lenni..
2011. febr. 16. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem működödtt. 6 évig voltunk együtt, majd szakítottam vele mert megbántott, 3 évig voltunk külön,majd 3 év elteltével újra megpróbáltuk, de már semmi nem volt olyan mint amire emlékeztem, megváltozott, és 2 hét után újra kiadtam az útját.
2011. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyenekben. Az exem szeretné, de ami elmúlt az elmúlt.
2011. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem most te kapóra jössz neki, de nem lesz hosszútávú.
2011. febr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Természetesen nem fog működni abban az esetben ha a régi dolgokhoz viszonyítjátok a újon kezdett kapcsolatot!

Ehhez teljesen tiszta lappal kell kezdeni ami elég nehéz de nem lehetetlen!

A másikra meg ne hallgass hogy pont kapóra jössz!

Én sem azért kezdtem újra egy exxel mert pont ő volt a láthatáron ha nem azért mert tudom hogy jól kijöttünk és ismerem már!Általában egy kapcsolat azért nem tartós mert a hullámvölgyeket nem bírják a párok elviselni neheztelnek miatta ahelyett hogy együtt keresztül mennének!

Barátságokba is létezik hullámvölgy összeveszések kibékülések és ugyanúgy megmarad a barátság a szerelemben is lehetséges ez csak az emberek többsége nem látja be!

Nekik mindig az ismeretlen és az új kell aki lehet nem is olyan jó amilyennek gondolják!

Azzal viszont csak te leszel szánalmas hogy visszaadod neki amivel esetleg régen megbántott!

2011. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De hogy bízzak benne,hogy higyjem el amit mond,amikor a csajt akivel volt pár éve nekem lehordta minden csúnyának,aztán a végén kiderült h fűzte meg találkoztak is...Aztán amikor szakított velem mégis csak összejöttek,amikor a csaj otthagyta mert otthon nem engedik neki akkor megint nekem hordta elmondta mindennek.na ezen az emberen tudj kiigazodni meg tudj bízni..:/
2011. febr. 16. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!