Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről az egészrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az egészről? (fontos)

Figyelt kérdés

nem is tudom hol kezdjem,nehéz 1-2 mondatban összefoglalni.

a lényeg,hogy a munkahelyemen is meg itthon mostanában minden rosszul alakul,és egyre stresszesebb vagyok emiatt,ráadásul a szerelemben is. kezdeném ott,hogy 2004 nyarán itt nyaralt a balatonnál egy osztrák lány és családja

pont lenne voltam a strandon,és mindennap találkoztam velük,egyik nap észrevettem,hogy a lány is figyel engem,és behívtam a vízbe,ott elvoltunk,akkor 15 éves voltam életemben nem voltam még szerelmes senkibe,de ő utána nagyon vágytam és nehezen viseltem mikor elment haza. írtam neki többször sms-t,de nem válaszolt rá sosem,majd kb olyan 2005 tavaszán írt nekem egy levelet,hogy hagyjam békén mert ő mást szeret,jó békén hagytam,majd 2009 környékén megtaláltam őt Facebookon,elvolt jegyezve az állapota szerint,írtam neki,hogy emlékszik e rám? és visszaírta,hogy nagyon örül annak,hogy felkerestem,pár napra rá már egyedülálló volt,nem tudom hogy szimplán csak összevesztek vagy miattam lett vége,de azóta folyamatosan tartjuk a kapcsolatot,és nyáron mondta,hogy jön ide,a lényeg az,hogy nem tudom mit gondoljak,mert valentinapon is meg minden hasonlón felköszöntjük egymást,de üzenőfalon meg rengeteg fiú szokott írni neki,flörtölnek vele,de őt nem zavarja, van egy játék az oldalon biztos sokan tudjátok,igaz hamis a neve,és ha igen a válasz zöld pipa van ha nem piros x,azt kérdezte tőle egy srác,hogy kibírja e szex nélkül,azt írtam hogy nem,erre írtam neki idegességemben,hogy "hm" erre azt írta hogy niemals;)

nem igazán van okom féltékenynek lenni,de azt sem szeretem,ha hülyének néznek,nem tudom eldönteni,hogy komolyan gondolja,vagy csak játszik velem.


2011. febr. 17. 10:34
 1/7 A kérdező kommentje:
* azt írta
2011. febr. 17. 10:35
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a fenébe, játszik veled. Van elég jó nő Magyarországon is. Sőt.
2011. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ők sem jobbak,valahogy mindig belefutok az ilyen nőkbe,én sosem akarom a kapcsolatot,de ők rábeszélnek,hogy próbáljuk meg,aztán kidobnak mint egy darab kakit.

nem tudom mit kéne igazából írnom neki,nem vonhatom felelősségre,ugyan akkor nem hagyhatom,hogy hülyítsen.

2011. febr. 17. 10:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem írnék neki semmit. Ha akar valamit majd ő keres. Ne te fuss utána állandóan.
2011. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igazad van,megfogadom!
2011. febr. 17. 11:09
 6/7 anonim ***** válasza:

"hogy szimplán csak összevesztek vagy miattam lett vége,"

-Jaj már bocs,de kizárt h miattad szakítottak a vőlegényével:D


Messziről könnyű szerelmesnek lenni...Jobb lenne ha elfogadnád,h ez csak ez internetes kapcsolat,és valójában tök lényegtelen,mert nem beszéltek élőben és nem látjátok egymást mindennap.Várhatod a nyarat,lehet lesz 1-2 jó szexes estéd vele,pár kellemes romantikus napod is lehet,de aztán haza utazik és majd mégtöbb pasi ír majd az üzifalára:S:S

Nem akartam bunkónak tűnni,de én így látom:S:S

2011. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

azóta annyi a változás,hogy még inkább közeledtünk egymáshoz,nem írtam neki megfogadtattam a tanácsotokat,de ő írt,hogy szeret!

erre visszaírtam,hogy nem tudom mit higgyek, és félek,hogy csak játszik velem,azt írta rá,hogy nem játszik velem,és higgyek neki! mindennap beszélünk hogy mi lesz később,és már a család is szóba került,azt írta rá,hogy benne lenne! ha csak játszik velem,miért írna ilyeneket?ezek komoly dolgok,miért lenne ennyire szemét velem?én sosem bántottam őt,ezért nem érteném,hogy mi szükség van erre az egészre,persze ha játszik csak velem,arra értem.

2011. febr. 21. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!