Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok volt, hogy megcsaltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt, hogy megcsaltátok a barátotok, csak egy igent vagy nemet kérek és kort!?

Figyelt kérdés
10 böl 8 lány a környezetembe már megcsalta ebből három velem csalta meg,én esküszöm nem mernék párkapcsolatot létesíteni ha ilyen a 80% a lányoknak.És az a durva ,hogy nem is én nyomultam ...
2011. febr. 17. 12:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
41%
Hadd válaszoljak bár nem vagyok lány. Szóval kérdező sztem egy cipőben járunk, nálam is az van, hogy velem szokják megcsalni a barátjukat, pedig én sem nyomulok sosem. És elég magas az arány, nem túlzol a 80%-al! Tapasztalat....
2011. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Lol egy 14 éves ne nevezze magát nőnek,ilyen adat után amit kaptam szerintem lehet általánosítani:)
2011. febr. 17. 12:40
 3/33 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes, velem is a lányok 80%-a csalja a barátját. Gondolom most ugyanarról a 80%-ról beszélünk akkor.
2011. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
29%

Fiúk, ne általánosítsatok!

Miért a többi nő hibája ha eddig csak ribancokat sodort elétek a sors?

19/L

2011. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Hjah az a hülyeség én nem sex miatt csinálom mert mindegyikkel azt hittem ,hogy utána lesz folytatás de hát derülnek ki a turpisságok ,hogy a kis ártatlan leányzónak barátja van,s a legdurvább mikor együtt vagyunk ö s a barátja úgy hazudik mint a víz folyás hihetetlen mennyire tudnak hazudni elképedek, hányingerem lesz a gondolattól ,hogy belegondolok az én farkamat szopta 5 perce s most csókolóznak ...egy jó ideig nem fog azt hiszem kelleni barátnő...
2011. febr. 17. 12:46
 6/33 anonim ***** válasza:
56%

Én 32 éves nő vagyok, és eddig még minden pasimat megcsaltam.

Nem tölt el büszkeséggel, de azért magukba nézhetnek a pasik is. Addig igyekeztek, amíg meg nem kapjátok a csajt, utána meg beköszöntenek az átlagos napok, és semelyik nő nem akar egy szimpla kapcsolatot.

Ha már nem figyeltek oda egy nőre, akkor a nő majd más felé fordul, akitől megkapja az áhított figyelmet, törődést, szeretetet!

2011. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
72%

"Miért a többi nő hibája ha eddig csak ribancokat sodort elétek a sors"


Régen a rib.ancokat megkövezték. Most egyenrangúak a tisztességes nőkkel. És ezt ti harcoltátok ki az "emancipációtokkal". Hát csak ezért.

2011. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
66%

32/N

Köszi az őszinteségedet! Az általad leírtak is jogosak, de azért szerintem az is benne van, hogy az emberben (nemtől függetlenül) azért ott a kíváncsiság és a késztetés is, hogy vajon milyen lehet egy másikkal.

2011. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
56%

"A komment megírásának időpontja: ma 12:46"


Majd eszedbe jut esetleg az is, hogy mielőtt veled csókolózott a pasija farkát szopta. Egészségedre :)

2011. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
56%

volt igen olyan, de elmondtam neki, ő meg nem hagyott ott.


mióta őt otthagytam, azóta érettebb a gondolkodásom, azóta egyiket sem csaltam meg a 3ból és úgy érzem nem is tudnék többet ilyet tenni, mert most is van egy pasi aki nagyon izgatja a fantáziám és akar velem talizni, de nem teszem, mert utána tuti szakítanék a barátommal a lelki furdalásom miatt, ennél pedig sokkal de sokkal többet ér nekem ő.

2011. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!