Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok volt, hogy megcsaltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt, hogy megcsaltátok a barátotok, csak egy igent vagy nemet kérek és kort!?

Figyelt kérdés
10 böl 8 lány a környezetembe már megcsalta ebből három velem csalta meg,én esküszöm nem mernék párkapcsolatot létesíteni ha ilyen a 80% a lányoknak.És az a durva ,hogy nem is én nyomultam ...
2011. febr. 17. 12:31
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
83%

"A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:49"


Érdekes ez a dolog. Az exem pont ugyanezt mondta (másnak) a szakításunk után, hogy már nem figyeltem rá annyira. Lehet. A kapcsolatok úgy működnek, hogy előbb-utóbb jön a megszokás, hogy van melletted valaki. Amit viszont én nem mondtam el az exemnek az, hogy ő még annyit se tett a kapcsolatunkért mint én. Mindig csak azt várta el, hogy én teperjek. Pedig hidd el, a férfinak is szüksége van arra, hogy a férfiasságában megerősítsék, nem csak a nőnek.

2011. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
köszönöm az őszinteséget ,amit én láttam csak jó dolgukba csinálják de nekem barátnő nem kell egy jó ideig az biztos ,az agyam elpattanna ha valamelyik megcsalna...
2011. febr. 17. 12:54
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "nem figyel oda rám" meg "ellaposodik" a leggagyibb gyökér szöveg. Egy kapcsolat, egy szerelem nem erre épül. Mi lett volna ha nagyanyátok is egyből elhagyja nagyapátokat az első nehézségekre? Ez nem megoldás, ez gyáva menekülés amit csináltok! Sírig tartó szerelem nincs, csak szeretet és tisztelet, de belőletek pont ez hiányzik! Érzelmekről papoltok, de pont ti vagytok azok, akik a legkevesebb érzelmet sem tudtok mutatni! Ha úgy működne a világ, ahogy előadjátok, akkor nem lennének házasságok, mert 3-4 év után minden házasság szétmenne.

Inkább nem is folytatom tovább, éltetitek ezt a beteg perverz világot, ahol az a jó aki megszegi a hűségesküjét, az pedig a "prűd, maradi, gyökér, etc" aki megtartja az adott szavát...

2011. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

mindig oka van ha megcsalják az embert. én az első barátomat csaltam meg egyszer (csak 1-2 csók volt), de ezt is rettenetesen megbántam, és sose tenném meg mégegyszer. (nem is tettem azóta)

de volt okom rá, mert szembe lévő házban lakott, és mégse ért rá velem találkozni csak hetente kétszer. na ne már... legalább mondta volna hogy nem akar vagy mi van. de ő csak egyszerűen nem ért rá, mert a gép előtt ült állandóan inkább.

24L

2011. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
13:02 teljes mértékben egyetértek ,ahogyan taktikáznak s megjátsszák magukat teszik az ártatlant ...
2011. febr. 17. 13:06
 16/33 anonim ***** válasza:
37%

"A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:02"


Tudod mostanában tényleg borzasztó sok a válás. Régen se voltak jobbak a kapcsolatok, csak vallási okokból nem volt szokás válni. Ha apu verte anyut, akkor anyu tűrt. Ennyi. Egyetlen rosszul működő kapcsolatban se szabad maradni. Ezt mostanra felismerték az emberek, régen meg inkább homokba dugták a fejüket.

2011. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és nem is tervezem. Ha van valakim, akkor azért vagyok vele, mert nincsen szükségem másra, aki kielégítsen. Ha valakivel nem jó a kapcsolatom, akkor szakítok vele, de nem fogom becsapni.

Velem viszont már sajnos csaltak meg barátnőt. Nem tudtam, hogy a srác foglalt, azt mondta nincsen barátnője. Mint később kiderült, volt. Sőt, az én ismeretségi körömben inkább a férfiak részéről megy a hűtlenkedés. Emberfüggő.


20/L

2011. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez a promiszkuitás velejárója (már hogy veled csalnak meg másokat). Ha azután feküdnél le valakivel, hogy megismerted (hetek, hónapok után), akkor nyilván rájönnél, hogy van-e valakije. De mivel manapság az első randinak az ágyban van vége (vagy még randi sincs igazából, csak a buli vége az ágy), így persze te csak az eszköz vagy akivel csalnak.
2011. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

"Egyetlen rosszul működő kapcsolatban se szabad maradni."


Ja, az első nehézségre rámondják, hogy már nem működik a kapcsolat és nem tesznek érte erőfeszítéseket, hogy működjön. Egyszerűbb keresni egy másikat.

Talán a régiek még kitartóbbak és erkölcsösebbek voltak, nem feltétlenül hülyék és bigottak.

2011. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
63%
Őszinte leszek...Régebben( kb 2-3 évvel ezelöttig ) eszembe sem jutott,hogy megcsaljam a páromat...Aztán történt 2 olyan eset is amikor engem csalt meg a párom...és úgy derült ki,hogy lebukott,nem bevallotta vagy ilyesmi...Szakítottunk...Azóta volt már jópár kapcsolatom és sajnos megcsaltam őket...Nem vagyok büszke erre,de sajnos az a 2 eset amikor engem csaltak meg az teljesen megváltoztatott...és sajnos most lekifurdalás nélkül tudom megcsalni...mondjuk a jelenlegi páromhoz eddig hűséges voltam,de a flört az állandó másokkal...pedig szeretem a jelenlegit...azt hiszem lelkileg teljesen kiégtem pedig 22 éves vagyok csak :( és tudom,hogy ez óriási baj :( Remélem azért nem minden lány ilyen...Nekem a legjobb barátnőim nagyon is hűségesek a párjukhoz...szóval inkább én vagyok a furcsa köztük...tehát ez a 80%
2011. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!