Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valami kínosat kérdezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valami kínosat kérdezek a páromtól, miért vissza támad, miért nem válaszol?

Figyelt kérdés

olyan dolgokról ha kérdezem ami engem bánt.

pl ezzel vagy azzal miért flörtöltél, egyből visszatámad, hogy én lesem a pasikat, ahelyett, hogy mondana valami olyasmit, hogy ne vegyem komolyan, ne legyek ezért bizalmatlan vagy megbántódva.

de ha nem is ilyen téma, más pl. múltkor értetlennek nevezett (holott ő értett engem félre de mind1) ezt kikértem magamnak, hogy nem a kutyája vagyok, ne beszéljen így velem, akkor se, ha sík hülye lennék, mert a bnőjével így nem beszél senki aki szereti, tiszteli a bnőt. ezután sem egy bocsánat, semmi csak szította tovább a feszültséget!

kérdem én, ha nyilvánvaló, hogy ő hibázott, miért vissza támad?


2011. febr. 17. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy te is támadóan, vagy számonkérően kérdezed tőle ezeket a dolgokat?

Még az is lehet, hogy magad sem veszed észre.

Mert akkor érthető, ha így reagál rá.

L/23

2011. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hat pont azert mert hibazott!Csak nem gondolod,hogy bevallja ha hibazik?NA azt soha!Ismerem a fajtajat.Ha megkerded miert is mentel meg ejjel 2kor tolem a dizsibe,tutinem mondja,hogy csajozni,hanem letamad mert te egy evvel ezelott elmentel anyadhoz es neki nem szoltal.De ha ilyen gyakran hibazik,miert is vagy vele?
2011. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A támadás a legjobb védekezés azért!
2011. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

milyen jól látja kedves utolsó, tényleg felhoz akármilyen hibámat, hogy támadhasson, ha valamit kérdezek.


nem hiszem hogy támadóan kérdeznék, hanem eleve ő veszi támadásnak!!!

ha ártatlan lenne tényleg, nem támadásnak venné....


pl egyszer kérdeztem, láttam nézted az iwiwed, mi dolgod volt?

na ebből 3 napos veszekedés lett!!!!

gondolom másnál megoldódna egy egysoros válasszal....

nálunk valahogy nem.

2011. febr. 17. 13:46
 5/16 A kérdező kommentje:
*utolsó előtti
2011. febr. 17. 13:48
 6/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát, nem akarlak bántani, de az, hogy "láttam, nézted az iwiwet, mi dolgod volt?", meg amit a kérdésedben is írtál, hogy "miért flörtöl ezzel meg azzal", na ezek pont olyan kérdések, amin én is kiakadnék.

Mert ez bizony számonkérés, legalábbis én annak venném.

Lehet, hogy te nem annak szántad és nem is érzed úgy, hogy az lenne, de így "kívülről" én is annak venném a barátod helyében.

Ha a barátom így szegezne nekem egy kérdést, hogy "mi dolgod volt iwiwen", tuti, hogy úgy érezném, nem bízik bennem és azt gondolja, valami "rosszban sántikálok" és nagyon rosszul esne.

L/23

2011. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

az iwiwes kérdés nálunk máshogy működik


anno mindig kül. csajokkal levelezgetett, és amikor felhoztam majdnem szakítás lett a vége.

erre megígérte, hogy csak akkor megy most már fel, ha én is ott vagyok, hogy bízhassak benne.

ez egy darabig ment csak.

és felment nélkülem.

és megkérdeztem hát, mi dolga volt fent. mert az érdekes nem is az volt, hogy hátam mögött csinálta, hanem hogy szólni sem szólt róla

és ahelyett hogy nyugodtan válaszolt volna, hogy á semmi, csak egy havert meg akartam keresni, vagy valami, ahelyett, nekem támadt ezer évvel ezelőtti dolgaimmal!!!

2011. febr. 17. 14:22
 8/16 anonim ***** válasza:

"kérdem én, ha nyilvánvaló, hogy ő hibázott, miért vissza támad?"

Ezt ki mondta neked? Honnan veszed hogy ebben igazad van?

Abból amit írtál pont az ellenkezője jön le.

2011. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

és még egy dolog:

amikor ő féltékeny, vagy BÁRMIT kérdez, belőlem reflexszerűen jön az, hogy mosolyogva megnyugtatom, és soha eszembe nem jut cserébe őt vádolni!!

ezért is érzem úgy, az ártatlan nem támad vissza szerintem, vagy magyarázkodik, vagy csak pislog értetlenül.

2011. febr. 17. 14:23
 10/16 A kérdező kommentje:
a nyilvánvaló pl az, amikor simán lebeszéltük, hogy úgy nevezett engem értetlennek, hogy ő értett félre engem, és valójában ő volt az, nagynehezen felfogta és semmi bocsánat, csak támad tovább
2011. febr. 17. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!