Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ezzel az érzéssel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés

A menyasszonyomnál van hogy bepróbálkoznak más faszik.Persze lepattintja mindet,és el is meséli tehát tudok mindenről.De valahogy ilyenkor olyan érzésem van,hogy legszívesebben azokkal a faszikkal feltörölném a padlót.Belül totál kiakadok és elborul az agyam,és majdnem felrobbanok.Nem mutatom neki ezt,de teljesen kiidegelődök ettől.

Mindig is megbízhattam benne és őszinte velem,de nem tudok ezzel az érzéssel mit tenni.

Szerintetek?


2011. febr. 18. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Neki mondd el mit érzel, biztos, hogy valami olyan dolgot fog rá mondani amitől megnyugszol.
2011. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha így reagál a menyasszonyod, semmi okod az aggodalomra: csak téged szeret, az érdeklődő pasikat elküldi. Örülj neki hogy ilyen őszinte veled - és becsüld meg, mert nem sok ilyen nő van - ne hagyd hogy a kapcsolatotok útjába álljon a féltékenység. Valamilyen szinten egészséges a dolog, hiszen mindenki féltékeny a párja udvarlóira. De vigyázz, el ne fajuljon a dolog, mert ebből még sok veszekedés lehet köztetek. Bízz meg benne, hiszen ha ő mindent megtesz azért, hogy lepattintsa az útjába kerülőket(minden szép nőért sokan epekednek), de te mégis minden ilyen alkalom után ideges vagy és dühös, azt érezheti hogy nem bízol benne. Azt ajánlom, inkább mutasd ki mennyire szereted, ő már eleve is pont ezt teszi.Tervezgessetek, és ne foglalkozzatok az utatokba állókkal, mert ha egymásnak lettetek teremtve, akkor senki sem állhat közétek. :)
2011. febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen mi is mindig ezt mondjuk egymásnak hogy egymásnak vagyunk teremtve.Próbálom nem mutatni előtte a dolgot meg semmi ilyesmi.Volt amikor látta rajtam egy kicsit még régebben.Nehéz ez az biztos,főleg úgy hogy nincs okom aggodalomra.

Köszi a válaszokat

2011. febr. 18. 08:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el szóközt tenni az írásjelek után, az megnyugtat.
2011. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!