Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet tisztán barátság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tisztán barátság a barátom és az ő exbarátnője között?

Figyelt kérdés

Mi másfél éve vagyunk együtt, ők már vagy 3 éve szakítottak, 3 hónapig jártak, elvileg nem volt köztük szerelem. Sokat keresik egymás társaságát, ez engem nagyon zavar. Biztos, hogy ez lehet csak barátság mindkét fél részéről? És ami még fontosabb: a barátom azzal indokolta, hogy tartják a kapcsolatot, hogy neki szüksége van egy lány barátra is. Én miért nem vagyok elég neki?

22N


2011. júl. 18. 13:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
Ha magamból indulok ki én megcsaltam a barátnőm az exemmel. Nem tud róla. Szóval légy óvatosabb
2011. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy kivételével összes exemmel jóba vagyok,meg se fordul a fejemben, hogy más is lehetne, mint barátság, mivel van párom évek óta.
2011. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%
Az előttem szóló biztos lány :)
2011. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
hát.. elvileg nálunk is ez volt a helyzet... barátok voltak!!! hiába tagadott, a női megérzésem mindennél erősebb volt, és honapok után ugyan, de kideritettem és végül be is vallotta, hogy viszonyuk volt....... szerintem is legyél nagyon óvatos!!!!! ha lehet fiigyelj minden kis "jelet" ha lehetséges és ne félj rákérdezni vagy kideríteni, minél később tudod meg annál fájóbb lesz!
2011. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az semmit nem jelent, hogy most lány vagy fiú vagyok. A megcsalás, az megcsalás. Valaki képes megállni, valaki nem.
2011. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jelent valamit a nem. Van egy olyan érzésem, hogy az esetek 80%-ban a fiuk csalják meg a lányokat a volt párjukkal :)
2011. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Látom még büszke is vagy rá, hogy megcsalod a barátnődet -.-
2011. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy csak nem szeretem, ha korlátozzák a szexuális vágyaim :)
2011. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Akkor menjél k*rvákhoz, de ne tarts barátnőt.
2011. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21%
Na a harcimuff :D
2011. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!