Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem de félek?

Figyelt kérdés
Sziasztok randizgatok egy csajjal és ugyérzem szeretem vagyis biztos vagyok benne de sajna nem áldott meg a joisten nagy pénisszel 11,5centi és 3,5-4vastag nagyon örlödöm emiatt hogy mit szol majd hozzá.egyszerüen kezdek ebbe beleörülni.légyszi csak normális tanácsokat választ kérnék köszi.
2011. febr. 19. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért fog elhajtani, h neked mekkora, akk olyan is, jobban jártál h otthagyott..
2011. febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sz@rni bele,tesó,ha jobban bele gondolok nekem se valami nagy,igaz nem szoktam méregetni,mert nekem ez így természetes.
2011. febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a hoszuasg 15 a normalis de hogy 3,5-4 cm vastag legyen az mar rendellenes

a kis ujam 6cm

szerintem valamit elmertel vagy valami

2011. febr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy nagy legyen, elég ha játékos.
2011. febr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tanácsot nem nagyon lehet adni. Biztos nézni fog egyet, az normális is.. Megmondom őszintén én nem tudom hogy reagálnék. Meglepődnék aztán túltenném magam rajta.Asszem.Még nem voltam ilyen szituban.
2011. febr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha esetleg lekoptatna emiatt, akkor sem mondaná el, h ez az ok. De ha beléd van zúgva szerintem szarik rá mekkora.
2011. febr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 00:05 : szeintem te a kerületére gondolsz, az biztos, hogy nagyobb, de a kérdező talán az átmérőjére értette.

Ha így van szerintem nincs vele semmi baj, nem értem, miért aggódnak ezen a férfiak, ha egy nő szereti őket, akkor az nem a péniszméretük miatt van. Szerintem egy normális lány nem fog otthagyni senkit egy ilyen miatt.

És a túl nagy péniszű férfiak sem jobbak, mert a nő hüvelye ugyanakkora, max csak nem tudja egészen feltolni, esetleg fájdalmat okoz a nőnek.

Úgyhogy szerintem ne aggódj emiatt :)

2011. febr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én párom is elég kicsi méretekkel rendelkezik, először meglepődtem és féltem picit hogy milyen lesz vele,mert az előző barátomnak kifejezetten nagy volt. Nem mondom hogy nem volt jobb a nagyobb, de ki tud elégíteni, és soha nem hagynám el emiatt. 23L
2011. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sziasztok nagyon köszi a normális válaszokat és nagyon örülök neki hogy a hölgyek is megtiszteltek a válaszaikkal és nagyon örülök hogy vannak még rendes lányok.amugy kiforroba van a kapcsolat de ugyérzen ö egy nagyon rendes kedves lány!
2011. febr. 20. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!