Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a távkapcsolattól, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a távkapcsolattól, de őt meg szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párommal 170 km választ el minket egymástól, lassan 3 hete vagyunk együtt. Nagyon félek a távkapcsolattól, és szeretnék nemsokára felköltözni hozzá, amibe már ő is belement. Úgy tervezem, egy hónapig fenn leszek, ha nem találok munkát, hazajövök. De félek, hogy ha itthon találok munkát, akkor nehezebb lenne megoldani, hogy akárcsak msnen is tudjunk beszélgetni. Nekünk pedig egymás közelsége kell:S. Jó ötlet lenne felköltöznöm hozzá, és arra munkát keresni? Ilyen rövid idő után? Budapesttől pár km-re lakik.
2011. okt. 10. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de a távkapcsolatok 99%ban halálra vannak ítélve.

Illetve kicsit gyerekes 3 hét után már összeköltözésen gondolkodni. :) Kivéve ha nem ismeritek egymást gyerek korotok óta.

2011. okt. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 teljes hét után már összeköltöznétek?

Tedd meg, legalább hamarabb kiderül kijöttök vagy sem.

Amennyiben a te otthonod közelében hamarabb találsz melót, jegeld a kapcsolatot és keress mást.

2011. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne költözetek össze, hétvégente felváltva járjatok egymáshoz, aztán ha látjátok h jól megvagytok együtt, működik a dolog akkor pár hónap után gondolkozhattok az összeköltözésen:)
2011. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem ez még nem a világ.. habár köztünk 100 km van.. nekem is sokszor nehéz, de en vallaltam.. szal.. :S
2011. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A párom 250 km-re lakik tőlem,eddig egy egyetemre jártunk,de most ő elment egy másik suliba...kb.2 hetente találkozunk,de már lassan 2 éve vagyunk együtt és megtanultuk összehangolni a dolgainkat...szerintem egy távkapcsolat is működhet,ha mindketten tesztek érte...a 3 hét után összeköltözés dolog szerintem akkor működhetne,ha már régebb óta ismeritek egymást...egyébként kicsit korainak tűnik,de ti tudjátok...ismerek olyan párt,akik 3 hét járás után kimondták a szeretlek szót és már 5 éve együtt vannak,szóval ezt csak ti érezhetitek...
2011. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!