Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jobb szeretet vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb szeretet vagy szerelem?

Figyelt kérdés
A szerelem ha átalakul szeretetté akkor volt igazi? vagy nyomtalanul eltűnhet?
2011. febr. 20. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

A szerelem nem tunik el, mondjak, hogy atalakul szeretette, de szerintem ez nem igy van. Szerintem egy kapcsolat egy nagy langolassal indul, majd ez csillapodik, majd megint fellangol. Kepzeljuk el, ha folyton nagyon-nagyon szerelmesek lennenk? Semmi masra nem tudnank koncentralni, es nem lehetne egy jot sem veszekedni.

Jol van ez igy, egyszer fenn, egyszer lennt.

2011. febr. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, ha a kettő együtt van. Vagyis a valódi szerelem is a szeretet egy megélési formája. Úgy gondolom, idővel úgy alakul át, hogy sok év után a szenvedély csökkenhet, a szexuális kapcsolat ritkulhat. De maga az érzelem inkább elmélyül.
2011. febr. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sztív2000 ***** válasza:
A legjobb ha vered az asszonyt. Szeretetből. Ő meg hadd legyen csak szerelmes beléd. Érted már, Aranyapám?
2011. febr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem teljesen:S, de remélem a szerelem, az igazi szerelem tényleg nem fog eltűnni nyomtalanul:)
2011. febr. 20. 09:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanezt a kérdést akartam feltenni :D Én pl utálok szerelmes lenni, teljesen irracionális vagyok, izgága, féltékeny, képes vagyok megalázni magam, nincs ítélőképességem. Sokkal jobban szeretem a kiegyensúlyozott, letisztult szeretet. Előbb utóbb a szerelem is átvált szeretetté szerintem.
2011. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Megrakjak a tuzet...

Megis elaluszik...

Nincs az a szerelem...

Ami el nem mulik...


Rakd meg babam rakd meg,

Lobogo tuzedet!

Hadd melegitse fel

Kihulo szivemet (azthiszem igy van)


Nos, az osmagyarok velemenye e szerint az, hogy a szerelem elmulik, vagyis addig tart, amig taplaljatok?! Hat, ertelmezd a dalszoveget

2015. dec. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!