Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vehetem komolyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vehetem komolyan a barátomat?

Figyelt kérdés
Nem régóta ismerem, hamar lefeküdtem vele- NEM BÁNOM,(nem 13 vagyok,meg amúgy is jó volt és szerintem ő se tulajdonít semmi jelentőséget annak,h nem randizgattunk előtte hónapokat). Azóta is voltunk már együtt, de csak ritkán találkozunk-mindkettőnket köt a fősuli (néha még amunka is)-ritkán is ír, én írhatok? Ha mégis együtt lehetünk akkor állandóan becézget, meg,h örül nekem, meg szeret... De mennyire vehetem ezt komolynak? A másik meg ilyenkor, hogy reagáljak, ha én nem tudom mit érzek? Sokadik kérdés: ha tényleg szeretnénk egymást lenne így jövőnk? (igazából hely sincs ahol csak kettesben lehetnénk- és most nem csak a szeretkezésre gondoltam. Köszi a válaszokat- eléggé meg vagyok zavarodva)
2009. febr. 13. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha alapvetően jól érzitek magatokat a másikkal, akkor szerintem ebből bármi lehet, csak ezt az időszakot kell kihúznotok valahogy! Ez még egy laza kapcsolat, de komolyabbra is fordulhat! Tehát egyelőre ne vedd túl komolyan! Egyszer ülj le egyedü és gondold át, hogy mit is érzel, mit akarsz a kapcsolattól, a fiútól! Jó e ez így vagy inkább komolyabbat szeretnél Vele.. stb.

Ha tényleg szeretnétek egymást, akkor szerintem lenne jövőtök. Én azt mondom, hogy az Igaz Szerelem minden akadályt legyőz!!

Sok sikert!


Haven 23/L

2009. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha elmultatok 6 hónaposak na onnantól kell komolyan venni! --Chocky-- (+17)
2009. febr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos mivel se jósok nem vagyunk, se titeket nem ismerünk, ezért ezt csak Ti illetve az idő tudja megmondani.
2009. febr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat! remélem minden szép lesz egyszer :)
2009. febr. 15. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!