Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ennyire félre ismertem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire félre ismertem?

Figyelt kérdés

A barátommal hosszú ideig együtt voltunk (5 év)és szakításunk (1 hónapja) után fel sem hívott még egy smst sem küldött.

Én ezt nem tartom normálisnak mert így nem lehet lezárni ennyi időt....

Főképp hogy az utolsó pillanatban is azt mondta hogy szeret, fontos vagyok neki és még el is sírta magát.

A szakításunk oka: nem szeretlek úgy mint az elején

Most meg kiderül hogy összejött egy lánnyal akit ismerek és mindig is attól a társóságtól óvtam: drogos, kétszínű, buta, szerintem a fél város átment rajta, és nem az a hőséges fajta szerintem.

Én mindig próbáltam őt a jó útra terelni hogy megtudja valósítani az álmait hogy jó ember legyen. Félek pont ezek az emberek nem lesznek jó hatással rá!


Ennyire hogy ismerhettem félre hogy pont egy ilyen lánnyal??

Hihetetlen


2011. okt. 30. 07:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés, de jó, hogy kimondtad. Majd megnyugszol, elfelejted, találsz mást. Kész.
2011. okt. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmeztem TE szakítottál a sráccal. És még ezek után elvárod, hogy "könyörögjön" neked?

NA ne már!

ÉS most az a legnagyobb bajod, hogy talált valaki mást helyetted és nem neked sír, hogy foggad vissza, meghogy mennyire szeret?

Ahelyett, hogy keresnél magadnak mást, és örülnél neki, hogy neki is van már valakije. Jó, több mint valószínű, hogy csak azért szedte fel azt a csaj, mert sajnálja, meghogy téged elfelejtsen, de szerintem, nem kéne most azon bánkódni, hogy miért nem keres, mikor te raktad ki őt!

Szerintem ez abszolút nem jogos!

Ha nem így van akkor előre is bocsi, de ha így van akkor nem nagyon értelem a felháborodottságodat.

2011. okt. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
AZ utolsó mondat: nem értem a felháborodottságodat.
2011. okt. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ő szakított velem...és úgy hogy azt mondta hogy szeret és én nagyon fontos vagyok neki de már nem szeret úgy mint az elején (azzal a lánggal) és arra még szüksége van.

Azért háborít fel ha ez a jó szó mert ez nem így működik én annyit vártam volna hogy legalább írjon egy sms-t hogy hogy vagyok mert még ő jött azzal hogy nem akar elveszíteni legyünk barátok...amiből én nem kérek

Mert ha igaz volt amit mondott akkor hogy lehetnénk barátok mikor érzünk egymás iránt?

És hogy lehet egy ilyen lánnyal?

És még visszakapni sem akarom csak hogy ne ilyennel legyen hanem aki normális és tisztességes.

Az utolsó pillanatban mikor elváltunk és átöleltük egymást mind a ketten sírtunk és utána ezt csinálja?

2011. okt. 30. 09:14
 5/11 anonim ***** válasza:

mert az adott pillanat fájdalma volt neki, azért sírt


de sokkal jobban izgatja egy vad lány


ugyanis a mi esetünkben amíg rendes csajszinak látott a barátom, szabályosan elkerült - nem akart velem összejönni, amikor meg elkezdtem kijárni táncolni, stb hirtelen én lettem álmai nője, akit meg kell hódítani és jó útra téríteni :)

2011. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen félreismerted.Jobb hogy szakítottatok,lehet ha nem szakítotok,most azzal a csajjal csalt volna meg....


Én is így vagyok egyébként.Totál félreismertem eddig mindenkit,akivel hosszú kapcsolatom volt.Szakítás után mintha ledobnák az emberek az álarcukat...

2011. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Walk With Me ***** válasza:
Elég hülye indok az, hogy már nem szeret úgy mint az elején. Az a láng előbb utóbb mindig elmúlik, nem csak lángoló szerelmen alapul egy párkapcsolat. Akár milyen diszkókirálynőt fog ki, Vele is elmúlik majd.
2011. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kapcsolatnak vége, a barátságából nem kérsz. Mi maradt, amiért keresnie kellene a társaságodat?
2011. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ő szerette volna hogy tartsuk akkor a kapcsolatot mert hogy ő nem akar engem elveszíteni...mert nagyon sokat jelentek neki
2011. okt. 30. 14:35
 10/11 anonim ***** válasza:
És erre mondtad, hogy nem kérsz belőle.
2011. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!