Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon, az első komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon, az első komoly kapcsolat megmaradhat örökre? Lent a többi

Figyelt kérdés
Mindkét félnek az első komoly kapcsolata ez. Eddig eltelt fél év és minden nagyon jó. 16évesen vajon ez az első komoly kapcsolat megmaradhat végleg/örökre? Ki mit gondol erről? Ha esetleg valaki tud példát rá azt is meghallgatom. Előre is köszönöm:D
2011. febr. 26. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Öreganyámék 14 évesen "jöttek össze", halálig tartott..


Nem lehetetlen, de sajnos nagyon ritka..:(

Ne így állj hozzá, mert nagyot fogsz pofáraesni ha vége lesz..

2011. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért ne maradhatna?

Példa rengeteg van a környezetemben :)

2011. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van példa rá, h mindkét fél 16 volt, amikor összejöttek, jelenleg kb. több mint 4, 5 évnél járnak, és már az eljegyzés is megvolt! :) A másik példa pedig a családomban van, az unokanővérem, de ő már több mint 1 éve házas! :)

Véleményem szerint megmaradhat az első kapcsolat örökre, de ritka eset sajnos, és nagyon sokat kell küzdeni egymásért! Kitartást és sok boldogságot kívánok! :)

21/L

2011. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na igen van példa rá csak van egy kis bökkenő: ők teljesen más világban nőttek fel, így teljesen más a hozzáállásuk a dolgokhoz. Bennük nem az volt/van hogy "ha nem működik akkor keresek mást" hanem igenis legteljesebb mértékig komolyan gondolták a komoly kapcsolatot (mindketten). Ilyen hozzáállást már nem érdemes remélni fiatalon a másiktól manapság.
2011. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a saját példámbol kiindulva,azt mondom,hogy igen,létezik ilyen!:)16 voltam,amikor összejöttem a párommal,ö 18.Most 21 vagyok,ö 23,nemrég ünnepeltük az ötödik évfordulonkat.Egy éve együtt élünk és jövöre tervezzük az esküvöt.Sokszor megkaptuk már,hogy hülyeség ilyen fiatalon lekötni magát az embernek,mert még nem bulizta ki magát,aztán meg majd 30-40 évesen,néhány gyerek után döbben rá arra,hogy mimindent elmulasztott tizenéves korában....nem tudhatom,hogy mi lesz 10-20 év mulva,de én azt mondom,hogy ennél szebb fiatalkorom nem is lehetett volna/lehetne...nem érzem ugy,hogy bármit is elmulasztottam volna,azért mert nem volt olyan sok fiuval viszonyom...nekem igy tökéletes az életem,nagyon boldog vagyok és el sem tudom képzelni,hogy valaha is más férfival legyek együtt.:)
2011. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esélytelen
2011. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!