Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom magamban helyrete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom magamban helyretenni ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Volt egy hosszú kapcsolatom kb 6 évig tartott. Sosem nyomozgattam a srác után de egyszer éreztem vmi nem stimmel. Belenéztem a telójába (ok tudom nem szép dolog) és ekkor félreérthető sms-ekre bukkantam.Mikor rákérdeztem azt mondta csak túlreagálom. Aztán pár hónapra rá megint egy fura érzésem volt és megint ellenőriztem és megint találtam.De akkor már egyáltalán nem volt félreérthető, viszonya volt. Bennem egy világ omlott össze, de annyira, hogy úgy éreztem nem tudok ott lakni ahol addig laktam. Felmondtam a munkahelyemen és külföldre mentem. Persze ő közben állandóan keresett telefonon stb és mondta mennyire megbánta. Én hülye akkor megint hinni kezdtem. De akkor megint fura érzésem lett és a net segitségével rábukkantam a közösségi hálón a képét a csajjal, ahogy az ölében pózolt a lány. Gondolhatjátok...Akkor kint új életet kezdtem. Itthon amikor hazajöttem véletlenül összefutottunk és én próbáltam kultúráltan kezelni a dolgot. Azonban baj történt velem és haza kellett jönnöm Magyarországra. Nagyon beteg lettem. Ő felajánlotta, hogy segit amiben tud. Én kelletlenül de elfogadtam. Amit mai napig bánok. Közben tudtam meg, hogy akivel megcsalt azzal él együtt és állandóan panaszkodott, hogy milyen rosszul élnek. És hogy mennyire megbánta amit velem tett. Én megint el kezdtem neki hinni. Olyan dolgokat mondott, hogy mindig csak engem szeretett stb. Én a betegségnek köszönhetően sajnos eléggé depis lettem, lelkileg megjártam a poklok poklát. Ő sokszor tartotta a lelket bennem. Aztán egyszer bejelentette, hogy ő pszichiáterhez jár mert az élete totál kusza lett. Nagysokára kibökte, hogy több nővel is viszonya volt a barátnője mellett. Én nem akartam hinni a fülemnek. Aztán abbahagyta a kezelést. Megint fura érzéseim lettek és megint bebizonyosodott amit gondoltam. A világháló úgy látszik mindig felfed előttem valamit. Most megint találtam valamit ami egyértelmű, hogy megint viszonya van valakivel. Én mondtam neki, hogy talán nem kellene megint ugyanazt csinálnia de tagadta. De én láttam, hogy mi az igazság. Egyszerűen nem fér az agyamba, hogy lehetek valaki ilyen. Bocsi a közhelyért, de minden pasi egyforma??Szeretném ezt magamba is rendezni mert jelenleg úgy érzem, hogy nem tudok ezek után senkiben sem megbizni.
2011. febr. 20. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha minden pasi egyforma minek válogatsz annyit.
2011. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el pszichológushoz. Én csak ezt tudom ajánlani - ha már az országból is elmentél miatta...
2011. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szexfüggő.
2011. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!