Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ki mellett dontsek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ki mellett dontsek? (Lent)

Figyelt kérdés
Ket srac kozott sehogy sem tudok valasztani..az egyiket tobb mint ket eve ismerem,nagyon jo baratok vagyunk es naaaaaaaaaaaaaagyon kedvelem.A masik sracot csak par honapja.Az a gond hogy nem tudom h az elso sracnak tobb vagyok-e egy szimpla baratnal,a masodik srac biztosan szeret...de valahogy kozelebb allok ahhoz a srachoz akit regebbtol ismerek,ez valahol normalis...na meg,o nkm olyan mint a "szoke herceg",pont olyan amilyent en szeretnek, na meg naaagyon jo baratjanak tart.Na de mit tegyek?Ki mellett dontsek?...es ha az elso srac mellett akkor ot hogy szerezzem meg?
2011. febr. 21. 14:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nezd meg kedves spali h a masodik hozzaszolo mit irt,es utana beszelj :)
2011. febr. 22. 13:56
 12/15 anonim válasza:
Szerintem válaszd az elsőt, ha tényleg így érzel. Két éve ismeritek egymást, alighanem százszor megfordult a fejében, hogy milyenek lennétek együtt. Mindössze túlzottan a szívéhez nőttél, és nem akar elveszteni téged barátként, mert úgy érzi nélküled üres lenne. Különösen igaz ez, ha a két év alatt nem volt hosszú kapcsolata. És igen, szépen vezesd fel és kérdezd meg tőle a fentebb leírt egy sort (amiért pedig az írójának respect).
2011. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a segitseget.Es nem volt hosszabb kapcsolata,naaaagyon reg,sot mostanaban meg baratnoje sem volt,pedig nagyon jol nez ki xD

Amikor lesz ra alkalmam h csak ketten legyunk,megkerdem majd :)

2011. febr. 23. 19:54
 14/15 anonim válasza:
Én a helyedben az elsőt választanám.De ne az én, vagy akárkinek a válasza döntsön.A szíved tudja, melyiket szereted jobban.:)
2011. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Persze hogy sajat dontesem szerint valasztok.Igaza volt annak a hozzaszolonak aki azt irta h ugy veszi eszre h lenyegeben mar eldontottem...csak nem voltam bizots benne :)
2011. febr. 23. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!