Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van egy fiú, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy fiú, akit kábé 7 éve ismerek. Két év van közöttünk. Régen nagyon jóban voltunk barátság szinten (én már akkor is többet éreztem 8éves fejjel, csak még nem tudtam tisztán mi is az:D).

Figyelt kérdés
Mindig együtt mentünk nyaralni+minden. Kábé két-három éve, már nem is beszélünk egymással. Úgy érzem, hogy szerelmes vagyok belé nagyon, és hiányzik! Annyira örülnék, ha megint jóban lehetnénk, de egyszerűen nem megy! Múlthéten találkoztunk és próbáltam szemezni vele+mosolyogni rá, de elfordított a fejét, mintha szégyenlős lenne vagy nem is tudom :S Lehet, hogy már nem is emlékszik rám? Vagy nem jövök neki be? Hagyjam a fenébe?
2009. febr. 14. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
kezdj el vele beszelgetni es kerdezd meg,hogy mijen lanyok jonnek be neki es ha mond valamit ami rajtad is van pl barna haj akkor viccesen kerdezd meg,hogy akkor te is az esete vagy?es meglatod a reakciojat...ha szegyenlos akkor szerintem az vagy ha meg csak ugy ravagja ojan kozombosen,hogy nem akkor szerintem vagy probald elnyerni a tetszeset vagy keress mas pasit.
2009. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!